Jump to content

ZForum

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 9Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ZForum's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • One Year In
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dzięki za pomoc, w końcu się udało. Płatności działają, root ukryty , Magisk 24 działa z modułami poniżej. Rozwiązanie kolegi OutSideR, działa. Jak pokaże Ci komunikat że jest niebezpieczeństwo bo wykryto root to przytrzymujesz ten komunikat dłużej i pojawia Ci się opcja ignoruj, klikasz i po sprawie.
 2. Koledzy, Jak dodać możliwość wykluczenia ROOT ze skanu? Kolega "Zoltan78" wskazał miejsce gdzie powinny być... Czy jest to BUG MIUI dla Mi 9lite? Mam na myśli brak tych opcji. Przeszukałem Forum i Net ale żadnego sensownego rozwiązania nie znalazłem jak obejść problem wykrywania odblokowanego Bootloadera.
 3. Tak, Ale to nic nie daje nie ma listy wyjątków. Trzymałem też wykrzyknik i nic. Obojętnie czy robię sprawdzenie po skanie czy od razu do ustawień. I dlatego nie mam już koncepcji co zrobić z Magisk 24, nawet w wersji 23 ta lista była pusta. Roota w 23 ukrywała opcja MagiskHide dla aplikacji "Panel Sterowania". Jakieś rady co z tym można zrobić?
 4. Witam, ale ja nie mam tych opcji... dlaczego? Więcej nie mam możliwości ukrycia Root...?
 5. A mogę poprosić gdzie to znaleźć? Chodzi mi o PANEL STEROWANIA => BEZPIECZEŃSTWO Mi9Lite MIOU XIAOMI.EU 12.5.5 Magisk 23, przy wykluczeniu PANELU STEROWANIA (HIDE ROOT) nie było problemu. Zakładkę WYJĄTKI mam pustą...? Shamiko - ukrywa Root przed APKAMI z wyjątkiem tych dwóch... Shamiko-v0.4.1-95-release.zip
 6. Inne apki nie widzą ROOTA, tylko płatności i GPay i PANEL STEROWANIA. - Wykryto niezabezpieczone płatności (i po zabawie)
 7. d*pa, Problem jest że w nowej wersji Root widzi: Skan bezpieczeństwa. W wersji 23 wystarczyło ukryć PANEL STEROWANIA i nie było problemu, telefon przy skanie zabezpieczeń nie widział Root. W wersji 24 to nie działa. Jak nie będzie "lekarstwa" to system od nowa i Magisk 23, ale wtedy Modowane systemy w stylu MIUIPolska traci sens. Jego potencjał to pełna funkcjonalność + dopracowany system.
 8. Wgrałem Shamiko i to samo. Cały czas widzi Root oraz nie działa NFC. Ma ktoś jakąś radę?
 9. Wiem, Tylko nie mogę pobrać. https://t.me/magiskalpha/411 cały czas otwiera mi się ta sama strona po kliknieciu.
 10. Też to zrobiłem, usunąłem GPay, wywaliłem kartę, wyczyściłem pamięć. Wgrałem i skonfigurowałem od nowa. Bez problemów. Poszło wszystko z wyjątkiem: 1. Wykrywa Roota w zabezpieczeniach. 2. Nie działa NFC Na Allegro maskowanie działa. Zupełnie nie mam pomysłu co dalej. Skąd pobrać: Shamiko nie mam Twita.
 11. Tak, Nadal to samo. W /gsm wszystko się wyłączyło. Reszta bez zmian.
 12. Zrobiłem dokładnie z poradnikiem, robiłem też tak wcześniej i nadal nie działa. Nie mam żadnych dodatkowych modułów. NFC miga na chwilę i ... jak na zrzucie. Skąd pobrać: Shamiko nie mam Twita.
 13. Kolego: Thomas_Anderson Możesz robić jakiś tutorial, dla tych co słabo ogarniają temat? Starałem się zrobić to co w linku, ale cały czas mam: 1. Panel sterowania => Bezpieczeństwo => Środowisko płatności - WYKRZYKNIK wersja 24.X Po powrocie do 23. Ok. 2. Nie działa NFC w Gpay Komunikat: (Nieskonfigurowane) W obu wersjach. Wcześniej działało w 23. Powrót do wersji 23 nic nie daje. Cały czas NFC nie skonfigurowane... Odinstalowanie Gpay i postawienie od nowa nic nie daje. Przed zmianą Magiska na 24 działało. Test zabezpieczeń płatności magisk 23 Ok.
 14. Witam, U mnie jak u Kolegów, w wersji 24.X radośnie wykrywa Root i nie działają płatności. Z tego co znalazłem w Magisk "zniknęła" (czytaj nie będzie wspierana) opcja MAGISKHIDE, czym ją zastąpić?
×
×
 • Create New...