Jump to content

ZForum

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 9Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ZForum's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter
 • Reacting Well Rare
 • One Year In
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Co z tym zrobić... będzie może nowy ROM? Jest jakiś sposób aby to ukryć? Jestem na wiecznym niedoczasie dlatego tak późno odpisuję.
 2. Cześć, Wiszą mi te aktualizacje, są pobierane i komunikat nie można zainstalować.... Inne aktualizacje instalują się bez problemu. Robiłem restart nic nie dało.
 3. Możesz zrobić jakąś łopatologiczną instrukcję...? Nie każdy jest biegły jak to pogryźć. Nie chodzi o konkretny ROM ale... 1. Ściągasz ROM. 2. Rozpakowujesz. 3. Szukasz pliku "X" 4. Pobierasz dane. 5. W swoim telefonie edytujesz plik...
 4. No to zapytam... czy jest możliwe...? Kupiłem telefon w wersji Global. Odblokowałem BL i przeszedłem na EU (Super działał). Jednak ostatnie problemy z wielkim "G" troszeczkę mnie irytują... bo słabo się na tym znam. Czy jest możliwa zmiana powrotna nie na Globala ale na ROM India/Indonesia z zablokowanym BL aby przestać kopać się z "G".
 5. Możesz "powiedzieć" coś więcej... Zaczyna mnie irytować wieczna zabawa z wielkim "G". Podmiana nazwy pliku nie działa... I najważniejsze co z Bootloaderem? Musi być odblokownay...? Bo jak tak to nic nie zmienia bo z płatnościami i tak będzie problem.
 6. Karta z "walniętym" portfelem blokuje portfel od razu po uruchomieniu. Jak nie ma dziwnych komunikatów to powinno działać
 7. Dzisiaj zdechło aby była szansa na płatności musi być Magisk 26.X...
 8. Pytanie, Udało się wgrać Magisk 26.4 na Mi 9 lite... i działa...? Bo mi się nie udało ... Nie znam się na telefonach... ale staram się przekopać przez temat. Mam działającą ostatnią dostępną wersję xiaomi.eu_multi_MI9LiteMICC9_V12.5.5.0.RFCCNXM_v12-11oraz Magisk 25.2 i nie łapię jak wgrać 26.X Z ROM wyodrębniłem boot.img Patrząc na poradnik: Wybierz i załataj plik Wskazuję mój boot.img Następuje patch i dalej nie rozumiem... Co z tym nowym plikiem zrobić i jak go wgrać..? Bo nagle poradnik odnosi się do TWRP o którym nic wcześniej nie było.
 9. Właśnie wyszedł PlayIntegrityFix_v13.4 ze wsparciem dla MAGISK 25.2. Działa na Mi9 Lite: Płatności i mObywatel. Należy pamiętać aby: - Ukryć apkę MAGISK - Zrobić listę wykluczeń Przetestowana na moim staruszku
 10. Nie wiem czy do mnie.... ale Magisk 26.X w przypadku instalacji na Mi 9Lite. Powoduje: nie działa odcisk palca, nie ma pulpitu (tylko tapeta), szuflady aplikacji, nie ma ikon, pojawia się komunikat: menadżer aplikacji przestał działać, nie łączy się z WiFi, SIM. Żadne menu nie jest dostępne. Tylko przyciski: Alarmowe, Wyłącza, Reboot na górze ekranu. Sama instalacja sprawdzone 4X na czystym MIUI, czyli zawsze: 1. Format karty z TWRP, Wipe Delwik / Cache. 2. Instalacja MIUI. 3. Logowanie do Google, Xiaomi. 4. Instalacja MAGISK 26.X na dwa sposoby w kolejności: APK i ZIP oraz odwrotnie. 5. Niezależnie od sposobu instalacji po uruchomieniu aplikacji MAGISK zawsze komunikat że Urządzenie nie rozpoznane wymagany "update" Magisk. 6. Idzie reflash i tutaj loteria... wariant optymistyczny telefon działa ale pada (opisane na górze) po włączeniu ZYGISK, wariant pesymistyczny dzieje się tak od razu po ponownym uruchomieniu. Te same czynności na wersji 25.2 wszystko działa, mObywatel + Portfel oraz reszta.
 11. Poproszę o pomoc.... Magisk 26.X wywala mi Mi9Lite - wersja stabilna. Doczytałem że jest wersja "poprawiona" rozwojowa ale nie wiem skąd ją pobrać... https://github.com/topjohnwu/Magisk/issues/7539
 12. Panowie, Po aktualizacji magiska do 6.4 telefon padł... niby się uruchamiał ale włączenie ZYGISK powodowało uruchomienie systemu z wyjątkiem Pulpitu, Połączeń... i całej reszty aktywne przyciski: Połączenie alarmowe, Restarat, Wyłącz. Postawiłem więc od Zera cały system + Magisk 25.2 z włączonym Zygiskiem, ukrywaniem, Sefetypath... Niby wszystko działa a "mO" widzi roota. Pomogło ukryj Magisk aplikacja "mO" działa w wersji 2.0. Zablokowałem aktualizację Magisk do nowszych wersji. Nie wystarczy odznaczyć opcji "Aktualizacje" tylko wpisać bzdurny własny kanał... bo inaczej i tak chce się aktualizować.
 13. Witam, Telefon wymusił na mnie aktualizację Magiska z 5.2 do 6.4 i zdechł... do teraz działał bez problemów. Uruchamia się loguje do pulpitu ale stale jest błąd Menadżera nie ładują się ikony nie łączy się z siecią, WiFi TWRP działa. Próbowałem zrobić Uninstall i d..a stale to samo. Jakie opcje włączyć aby ukryć roota... poproszę łopatologicznie, które opcje w Magisku... Problem jest w ZYGISK w wersji 6.4 włączenie uniemożliwia start panelu aplikacji. Postawiłem system od nowa magisk poszedł włączenie zygisk - po zabawie, nie odpala się pulpit. Instalacja MAGISK 1. Aplikacja 2. TWRP sama magisk Po uruchomieniu apka żąda ponownej instalacji bo nie rozpoznaje. Po reinstalacji z aplikacji magisk bez błedów. Zygisk Wywala pulpit.
 14. Dzięki za pomoc, w końcu się udało. Płatności działają, root ukryty , Magisk 24 działa z modułami poniżej. Rozwiązanie kolegi OutSideR, działa. Jak pokaże Ci komunikat że jest niebezpieczeństwo bo wykryto root to przytrzymujesz ten komunikat dłużej i pojawia Ci się opcja ignoruj, klikasz i po sprawie.
 15. Koledzy, Jak dodać możliwość wykluczenia ROOT ze skanu? Kolega "Zoltan78" wskazał miejsce gdzie powinny być... Czy jest to BUG MIUI dla Mi 9lite? Mam na myśli brak tych opcji. Przeszukałem Forum i Net ale żadnego sensownego rozwiązania nie znalazłem jak obejść problem wykrywania odblokowanego Bootloadera.
×
×
 • Create New...