DanielDTK

23 Kwietnia - Nowy Telefon Xiaomi

Recommended Posts

A może jednak smartwatch? Pasowało by to do nowej linii produktów. Tak po cichu na to liczę, bo czekam na zegarek z mordką Mitu.

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Wyraźnie napisane że flagship Phone, a Phone≠smartwatch

Oni moga pokazac jutro wszystko. Konferencja ma trwac prawie 4 godziny to myslicie ze przez 4 godziny beda pokazywac jeden telefon.

Oni moga pokazac jutro wszystko. Konferencja ma trwac prawie 4 godziny to myslicie ze przez 4 godziny beda pokazywac jeden telefon.

Możliwe, że go pokażą, a potem przez resztę czasu będą ostrzeliwując się z karabinów maszynowych broniąc pozycji przed hordami fanów chcących dotknąć nowinki. :cool:

Marvinka już widzi jak Lej Dżjun dzierżąc w dłoniach dwa QBZ-95 pruje seriami do nacierającej tłuszczy wołając "krzaczkami" luuuuuudzie, czekajcie aż sklepy otworzymy!!! :oops:

• Like 6

Masakra... Ja myslalem ze jak stream jest na 11.30 to o tej sie zacznie. No coz pewnie duzo nie pokaza jak to godzine pozniej sie zaczyna.

Edited by tosshi2

Serwery padły?

Wszystko dziala. Hugo juz przemawia.

Przestalo wlasnie dzialac ale spekulacje sie potwierdzily mi4i.

Edited by tosshi2

To by było na tyle. Miliard chińczyków się podłączyło i dla nas nic nie zostało.

Hmm, jednak to jest to "ferrari", chyba już wiem jaki smartfon kupię następny... :D Taka bateria przy takim CPU i rozdzielczości, pewnie 2 dni to będzie standard.

Jeszcze ta cena... Myślę, że będzie to hit na miarę Redmi 1/1S.

• Like 2

Jaka cena?

Z tego co udało mi się wyczytać na stronach z twitta to 999juanów (738zł), czy coś w kole tego, ale czy tyle bedzie i ile w tym prawdy, idk.

Edited by Nezumi

Z tego co udało mi się wyczytać na stronach z twitta to 999juanów (738zł), czy coś w kole tego, ale czy tyle bedzie i ile w tym prawdy, idk.

1000 juanów to około 600 zł (738 to z podatkiem VAT), więc na XFS powinniśmy widzieć cenę około 700 zł.

Cena to 768 zl dokladnie to 12.999 rupie indyjskie. Sprzedaz zaczyna sie od 30 kwietnia w Indiach w maju wchodzi do innych krajow.

Kurde, jaki ten Hjugo elegancki. ;)

Marvince się podoba, że będzie MIopaska ze skóry. Te kolorki normalne takie za bardzo, ahem, ahem, pastelowe, żeby brzydko nie powiedzieć :P

Edit: Lej Dżjun nie ma karabinów. Marvinka zawiedziona. :mrgreen:

Edited by Marvinka
  • Like 1

heh Lei Jun w końcu na prezentacji mówi po angielsku, choć i tak palnął gafę bo powiedział coś w stylu "welcome China" zamiast Indie xD

@Marvinka rozdajesz zaległe polubienia?

Cicho bo Marvinka pozabiera zabawki i nikt nie będzie wiedział, że się go docenia! :P

heh Lei Jun w końcu na prezentacji mówi po angielsku, choć i tak palnął gafę bo powiedział coś w stylu "welcome China" zamiast Indie xD

Nie to, żeby się wyzłośliwiać, ale fajny ten jego angielski. JU LAJK? JU OK?

Marvince przypomina to sprzedawców na arabskich bazarach. "Maj frjend a speszal prajs dżust for ju." :lol:

A poważniej, to jest dowód na to, że człowiek nie musi wcale inwestować w umiejętności, które większość świata uznaje za podstawowe i niezbędne.

Na indyjskiej stronie pełna specyfikacja wraz z zakresami 2G, 3G oraz 4G. Kolejny telefon bez 900 MHz w 3G.

http://www.mi.com/in/mi4i/specs/

Czy ten model nie posiada slotu SD? Nawet jeśli nie to wersja z większą pamięcią wewnętrzną godna zainteresowania.

Edited by JanuszJ

Na indyjskiej stronie pełna specyfikacja wraz z zakresami 2G, 3G oraz 4G. Kolejny telefon bez 900 MHz w 3G.

http://www.mi.com/in/mi4i/specs/

Czy ten model nie posiada slotu SD? Nawet jeśli nie to wersja z większą pamięcią wewnętrzną godna zainteresowania.

W Indiach 2 na 8 firm korzystaja z czestotliwosci 900. Narazie telefon jest tylko na indie.

Guest
This topic is now closed to further replies.