stereoman

Użytkownicy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by stereoman

 1. Witam, czy ktoś się orientuje dlaczego ten chiński cud techniki nie chce mi kopiować większych plików? np. nie ma szans wgrać pliku mkv większego niż 1GB. Z góry dzięki za pomoc.
 2. szczerze mówiąc, to drugi raz bym nie wybrał Mi4. Mam ciągle problemy z powiadomieniami (mówiąc ściślej - ich brakiem ), czas pracy na baterii jest bardzo słaby. Jeżeli się trochę więcej korzysta z telefonu, to nie ma opcji, żeby wytrzymał jeden dzień. Na moim 3 letnim Samsungu wszystkie powiadomienia działają bez problemu + czas pracy na baterii jest lepszy (po 3 latach użytkowania!). Jakichś większych różnic praktycznych między miui, a androidem nie zauważyłem (no może na miui telefon czasem zapomni Cię obudzić )
 3. przychodzą Ci powiadomienia ze snapchata? Ja już próbowałem wszystkiego i nie mogę tego uruchomić :/
 4. Z prawej strony masz Latte: akurat mam te plecki do sprzedania
 5. w nocy, a także przy słabym oświetleniu Mi4 robi średnie jakościowo zdjęcia.. przy dobrym świetle, wg mnie bez zarzutu (oczywiście nie jest to jakość lustrzanki), ale do okazjonalnego pstrykania zdjęc wystarcza w zupełności.
 6. https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5pPGLW9Qfb8#t=272 tutaj masz pokazane, jak to jest zrobione
 7. mnie już ta bateria dobija.. zrobiłem test - nie ruszałem telefonu, wyłączyłem wifi, wyciągnąłem kartę sim - po 1 dniu i 12h padł.. porażka :/
 8. Szczerze mówiąc, wygląda mi to na naprawiany telefon, bo etykieta baterii w nowej sztuce nie powinna być w takim stanie..
 9. Mam Mi4 WCMDA i z Orange mi śmiga bez problemu Kupony się nie łączą.
 10. Acid, orientujesz się może, czy do Mi4 dają też baterię od Samsunga? bo wszędzie w necie widziałem baterie od Sony, a w moim egzemplarzu siedzi Samsung i czas pracy na baterii jest marny.. :/ przy średnim użytkowaniu telefonu nie mogę dociągnąć do 12H pracy na baterii..
 11. Nazwa przedmiotu: Słuchawki Xiaomi Piston V2 i V3. Opis: Oryginalne i nowe słuchawki Xiaomi Piston. 1 sztuka Piston V2 i 1 sztuka V3. Cena: 1) 75 zł zł + 8 zł (polecony ekonomiczny) / 9 zł (polecony priorytet) - Piston V2 2) 99 zł zł + 8 zł (polecony ekonomiczny) / 9 zł (polecony priorytet) - Piston V3 Kontakt: [email protected] Pozdrawiam.
 12. jakbyś chciał to mam w 100% oryginalny i nowy power bank xiaomi 10400.
 13. u mnie po procesie naklejenia folii, znalazłem niewielki odprysk na ramce (szczególnie wrażliwy jest ten rant przy samym ekranie), więc myślę, że problem faktycznie występuje. Nie ryzykowałem dalej i telefon wylądował w etui. Szkoda, bo teraz nie widać drewnianych pleców
 14. Przekładka jest banalnie prosta, a z pszczółką to już w ogóle.. 20 sekund Ja mam Black apricot i Latte Wood i nie mogę zdecydować, który sobie zostawić, bo wyglądają genialnie
 15. u mnie przy średnim użytkowaniu telefonu, 12 godzin to max :/ Jedynie dodam, że WIFI chodzi u mnie 24/7
 16. Na ibuygou różnica w cenie 3GB (i mają tyle sztuk, że aż sprzedają ) do 2GB to tylko 10$ dopłaty, według mnie lepiej mieć więcej niż mniej
 17. właśnie przy downgradzie nie zrobiłem wipe'u i telefon zaczął szaleć zrobiłem wipe i wgrałem jeszcze raz, chodził ok, ale i tak wróciłem do MIUIPolska 5.5.29 i chyba już przy tym zostanę i nie będę kombinował, bo jeszcze ucegle telefon
 18. Witam, szukałem jakichś informacji na stronie, ale nie nie znalazłem, więc chciałbym zapytać o metodę downgradu z MIUIPolska 5.5.22 do wersji stable V6 5.1.0? Dokładna nazwa pliku: "miui_MI3WMI4WGlobal_V6.5.1.0.KXDMICD_9c7101302c_4.4.zip" Będę wdzięczny za pomoc.
 19. Nazwa przedmiotu: Lampka Xiaomi USB Light Opis: Oryginalna i nowa lampka Xiaomi USB Light. Brałem dla siebie i znajomych i zostało mi kilka sztuk. Posiadam kolor biały, niebieski, zielony i różowy. Cena: 18 zł + 5 zł (polecony ekonomiczny) / 6 zł (polecony priorytet) Kontakt: [email protected] Zdjęcia:
 20. Znalazłem inną appkę - Lokalizator Paczek, wszystko działa idealnie zależy mi na powiadomieniach, dlatego 17track odpada.
 21. Mam problem z tą aplikacją, po dodaniu zagranicznego numeru trackingowego i wyborze Poczty Polskiej z listy przewoźników, ciągle pokazuje błąd połączenia przy sprawdzaniu stanu paczki. Ktoś może używa tej apki i ma/miał podobny problem?
 22. Orientujecie się może, czy można zamówić sobie w salonie u operatora (Orange) dodatkową kartę SIM. Obecnie posiadam SIM i do tego chciałbym drugą microSIM. Można mieć 2 aktywnie karty SIM? Jeśli tak, to ile taki zabieg (wyrobienia dodatkowej karty) może kosztować?