Skocz do zawartości

Po aktualizacji do MIUI 12 ciągle tryb TWRP


Krawmaga

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wczoraj z poziomu systemu w telefonie chciałem zainstalować miui 12. Pobierz z poziomu telefonu nie działało "wszystkie mirrory zajęte" etc. Pobrałem plik zip dla Redmi K20 Pro/Mi9 T Pro stąd i wrzuciłem go do folderu download.

Wróciłem do aplikacji Aktualizacje i tam wybrał instaluj z zip. Po tej aktualizacji telefon cały czas włącza się w tryb TWRP i nie chce przejść do systemu.

Zrobiłem potem wipe i jedyne co się zmieniło to wygląd folderu jak odpalam go przez PC wygląda następująco:

Mam TWRP 3.3.1-0

 

Co zrobić, żeby przywrócić działanie telefonu.

Telefon standardowo miał jakiś chiński szajski soft, oddałem go do magików, którzy go odblokowali i wgrali mi miui polska. Poprzednia aktualizacja, którą robiłem przeszła bez problemu.

Wolę od razu zapytaćco mam zrobić, żeby to naprawić niż szukać i kombinować, bo to ostatnio skończyło się zablokowaniem telefonu i wizytą w serwisie.

 

Pozdrawiam

Damian

 

Folder View.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom pobrałem i próbowałem go wrzucić na pamięć wewnętrzną (Metoda drag & drop do folderu telefonu, jeżeli trzeba to zrobić inaczej to proszę o informację) i ten plik się nie pojawia. Pokazuje się okno transferu pliku po czym po chwili znika, a pliku w folderze nie ma.

Full wipe- rozumiem, że chodzi o opcję "Format data" czy w Advanced Wipe mam coś wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie, zaktualizowałem TWRP pobrane z miuipolska raphael wyswietla mi 3.3.1-22, ściągnałem miui 12 dałem zainstaluj plik zip pomielił pomielił niby wszystko ok, ale wraca do twrp a systemu w ogóle nie ma


Po aktualizacji TWRP do 3.3.1-32 dalej to samo

Edytowane przez bosniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...