Sign in to follow this  
marcin19883

Aplikacja Galeria ciągle łączy się z internetem

Recommended Posts

Build 11.0.7 na Redmi note 7. Pierwsze uruchomienie telefonu i wejście w aplikacje Galeria, pobiera dane ponad 400MB. Nie mam aktywnego konta Xiaomi, zero zdjęć na telefonie, nie bawie się w kopie zapasowe itp. Za każdym razem to samo, po świeżej instalacji. To jakiś bug  aplikacji Galeria? Nie wiem co pobiera. Wchodzę w pliki na telefonie, szukam i nigdzie nie ma tego 400MB. Zauważyłem, że za każdym razem ,kiedy wchodze w Galerie, to internet coś tam skoczy.

Edited by marcin19883

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to filtry do nieba i edytora wideo.. ale to powinno pobierać się dopiero wtedy, gdy wejdziesz w edytor danego zdjecia i klikniesz w ikone.. ale nawet to nie powinno wciągać 400 MB.

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to filtry do nieba i edytora wideo.. ale to powinno pobierać się dopiero wtedy, gdy wejdziesz w edytor danego zdjecia i klikniesz w ikone.

Może coś zmienili i pobiera sie od razu po wifi? Tylko gdzie te pliki, bo nic nie ma w /data

Edited by marcin19883

Nie zmienili, bo wczoraj była aktualizacja Galerii. Sprawdziłem, dalej pobiera się tylko wtedy, gdy się kliknie na dany filtr/opcję.

Nie mam pojęcia, skąd może się brać te żarcie internetu, musiałbyś mieć jakieś logi, może z nich dałoby się coś wyczytać.

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this