Skocz do zawartości

"Systemowy menedzer pulpitu zatrzymany"


DeathFalcon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w tytule mam problem z menedżerem pulpitu w modelu xiaomi redmi 5+. Rano telefon działał dobrze. Około godziny 10-11 telefon zaczyna co chwile wywalać taki komunikat "Systemowy menedżer pulpitu zostal zatrzymany". To sie dzieje w kolko. Co 10 sekund resetuje sie pulpit i tak znowu. Nie mogę nawet otworzyć  ustawień ponieważ nie działa dotyk na pulpicie. Jeśli chodzi o to czy działa dotyk. Tak. Działa. W ekranie blokady działa. Otwieralem np youtube, messengera, chrome przez asystenta google i wszystko dobrze działalo. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tylko aktualizacje tej systemowej aplikacji nie całego systemu.Jak ją odinstalowac teraz to już pojecia nie mam.Reebota systemu robiłem z pozycji telefonu ale gówno.Nic sie nie zmieniło. Jak wchodze w historie aktualizacji systemowych to jest ta która zrobiła sie dzisiaj ale nic z nią zrobić nie można.Już sie zastanawiałem na hard resetem ale szkoda mi danych których jeszcze nie zruciłem na kompa.No i instalki od nowa no nie chce mi sie.A zanim chińczyki wpadną na to żeby poprawke zrobić to mnie krew zaleje.Nigdy nie miałem problemów z ich telefonami.Może napisz mi to jak idiocie krok po kroku jak to zrobić a nóż widelec mi sie uda.Bo narazie fartem wszedłem w ustawienia telefonu ale jak już bym je wyłączył to drugi raz wejść może mi sie nie udać.To nad kompasem to jest to co sie zrobiło dzisiaj.

Screenshot_2020-05-13-16-09-28-187_com.miui.bugreport.jpg

Screenshot_2020-05-13-16-10-42-380_com.xiaomi.discover.jpg

No już nie wspominając o MiPCSuite które nie chce sie połączyć z telefonem.

25 minut temu, FromWP napisał:

@harrysopot jak była aktualizacja, to trzeba ją odinstalować. Systemowy menedżer pulpitu, odinstaluj aktualizacje.

Ja zrobiłem tylko aktualizacje tej systemowej aplikacji nie całego systemu.Jak ją odinstalowac teraz to już pojecia nie mam.Reebota systemu robiłem z pozycji telefonu ale gówno.Nic sie nie zmieniło. Jak wchodze w historie aktualizacji systemowych to jest ta która zrobiła sie dzisiaj ale nic z nią zrobić nie można.Już sie zastanawiałem na hard resetem ale szkoda mi danych których jeszcze nie zruciłem na kompa.No i instalki od nowa no nie chce mi sie.A zanim chińczyki wpadną na to żeby poprawke zrobić to mnie krew zaleje.Nigdy nie miałem problemów z ich telefonami.Może napisz mi to jak idiocie krok po kroku jak to zrobić a nóż widelec mi sie uda.Bo narazie fartem wszedłem w ustawienia telefonu ale jak już bym je wyłączył to drugi raz wejść może mi sie nie udać.To nad kompasem to jest to co sie zrobiło dzisiaj.

Screenshot_2020-05-13-16-09-28-187_com.miui.bugreport.jpg

Screenshot_2020-05-13-16-10-42-380_com.xiaomi.discover.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, harrysopot napisał:

już nie wspominając o MiPCSuite które nie chce sie połączyć z telefonem.

To stary, nie wspierany program. A co odinstalować napisałem. Aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu. Ustawienia, programy, ustaw pokazywanie systemowych aplikacji, znajdź Systemowy menedżer pulpitu i odinstaluj aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FromWP napisał:

To stary, nie wspierany program. A co odinstalować napisałem. Aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu. Ustawienia, programy, ustaw pokazywanie systemowych aplikacji, znajdź Systemowy menedżer pulpitu i odinstaluj aktualizacje.

Wchodze Ustawienia>Aplikacje> I teraz tu są

Ustawienia aplikacji systemowych>Aktualizacje aplikacji systemowych> I tu jest pokaż powiadomienia o aktualizacji Automatyczne aktualizacje i polityka prywatności

Zarządza Aplikacjami

Sklonowane aplikacje

Uprawnienia

Blokowanie aplikacji.

Nie moge znaleźć systemowego menedżera pulpitu i odinstalowac aktualizacji.

Ja naprawde nie jestem kretynem no ale z tego co pisze to może tak wyglądać:) Przejrzałem już chyba wszystko ale ma czegoś takiego jak systemowy menedzer pulpitu albo szukam od d*py strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Orjon napisał:

Zarządzanie aplikacjami > 3 kropki > Pokaż systemowe > szukaj Systemowy menedżer pulpitu > Odinstaluj aktualizacje.

Orjon dziękuje ci ślicznie:)Co prawda menu sie zmieniło ale już jest ok. No ale to chyba nie wina telefonu tylko Xiaomi zamuliło z jakimś błędem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orjon napisał:

Tak, problem po stronie aktualizacji launchera.

To co następnego instalować w ciemno czy sie wstrzymać.Ciekawe ile im zajmie zanim to ogarną.Dobrze że na tym forum tacy mądzry ludzie siedzą. Bo normalnie liczyć na wsparcie od Xiaomi to no no szybciej bym do fabryki doszedł z telefonem niż sie doczekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Orjon napisał:

Wstrzymaj się, dopóki nie pojawi się jakakolwiek poprawiona wersja (o ile w ogóle takowa będzie).

To trzeba pomyśleć nad nowym modelem telefonu bo już do redmi 5 plus będzie pewnie coraz mniej wsparcia.Polecił byś coś co na kolejne 2może3 lata będzie ok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...