Jump to content

harrysopot

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by harrysopot

 1. To trzeba pomyśleć nad nowym modelem telefonu bo już do redmi 5 plus będzie pewnie coraz mniej wsparcia.Polecił byś coś co na kolejne 2może3 lata będzie ok???
 2. To co następnego instalować w ciemno czy sie wstrzymać.Ciekawe ile im zajmie zanim to ogarną.Dobrze że na tym forum tacy mądzry ludzie siedzą. Bo normalnie liczyć na wsparcie od Xiaomi to no no szybciej bym do fabryki doszedł z telefonem niż sie doczekał.
 3. Orjon dziękuje ci ślicznie:)Co prawda menu sie zmieniło ale już jest ok. No ale to chyba nie wina telefonu tylko Xiaomi zamuliło z jakimś błędem????
 4. Wchodze Ustawienia>Aplikacje> I teraz tu są Ustawienia aplikacji systemowych>Aktualizacje aplikacji systemowych> I tu jest pokaż powiadomienia o aktualizacji Automatyczne aktualizacje i polityka prywatności Zarządza Aplikacjami Sklonowane aplikacje Uprawnienia Blokowanie aplikacji. Nie moge znaleźć systemowego menedżera pulpitu i odinstalowac aktualizacji. Ja naprawde nie jestem kretynem no ale z tego co pisze to może tak wyglądać:) Przejrzałem już chyba wszystko ale ma czegoś takiego jak systemowy menedzer pulpitu albo szukam od d*py strony.
 5. Ja zrobiłem tylko aktualizacje tej systemowej aplikacji nie całego systemu.Jak ją odinstalowac teraz to już pojecia nie mam.Reebota systemu robiłem z pozycji telefonu ale gówno.Nic sie nie zmieniło. Jak wchodze w historie aktualizacji systemowych to jest ta która zrobiła sie dzisiaj ale nic z nią zrobić nie można.Już sie zastanawiałem na hard resetem ale szkoda mi danych których jeszcze nie zruciłem na kompa.No i instalki od nowa no nie chce mi sie.A zanim chińczyki wpadną na to żeby poprawke zrobić to mnie krew zaleje.Nigdy nie miałem problemów z ich telefonami.Może napisz mi to jak idiocie k
 6. Mam to samo po aktualizacji tego menedżera.Wie ktoś może co się dzieje???Czy trzeba go o ścianę czy koronawirus wszedł w system???Tak się nieda korzystać z telefonu.
×
×
 • Create New...