Skocz do zawartości

Redmi 5 a nowe MIUI 12


Konrad1978

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie czy Redmi 5 dostanie MIUI 12? Nie rozumiem tej strony: https://www.mifreak.com/miui-12-release-date-eligible-devices/ . W żadnym z 3 etapów R5 nie jest wymieniony :( Co to ma znaczyć: "This is a list of devices that are expected Confirm to get MIUI 12 Update But if your device is not on this list don’t worry this is not an official List from Xiaomi for MIUI 12 Update."? Na mój angielski to znaczy: ,,Tu jest lista urządzeń, które oczekują potwierdzenia otrzymania MIUI 12. Jednak jeśli Twoje urządzenie nie jest na tej liście nie martw się - to nie jest oficjalna lista od Xiaomi dla aktualizacji MIUI 12". I tu jest wymieniony Redmi 5. 

No więc czy Redmi 5 otrzyma czy nie MIUI 12? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, patrzyłeś na ten link, który podałem? Wg tego linka, jednak jest szansa. Wg tego linka Redmi 5 jest na liście telów OCZEKUJACYCH NA POTWIERDZENIE AKTUALIZACJI DO MIUI 12. Czyli nie jest definitywnie wykluczony póki co. Tak ja rozumiem to angielskie: "This is a list of devices that are expected Confirm to get MIUI 12 Update ". Chyba dobrze tłumaczę? 

Edytowane przez Konrad1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Nawet redmi note 5 już nie jest wspierany.

 

 

Serio? O ile Redmi 5 fakt nie dostanie Miui 12 China i pewnie Globala też nie. To taki Redmi Note 5 dostał Miui 12 China Close Beta i dostanie wersję Stabilną. Potem pewnie zostanie EOL

@Konrad1978 nie patrz na pseudo listy, listy spodziewanych telefonów na portalach plotkarskich. Patrz na komunikaty oficjalne Xiaomi dla Miui 12 China a potem Miui 12 Global

Tylko to jest pewne a nie jakieś domysły.

Redmi 5 nie dostanie Miui 12 a Redmi Note 5 tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Konrad1978 napisał:

Marcin, patrzyłeś na ten link, który podałem?

Tych linków jest sporo. Ja się opieram na https://t.me/s/MIUI11_Updates

11 minut temu, k120 napisał:

Serio? O ile Redmi 5 fakt nie dostanie Miui 12 China i pewnie Globala też nie. To taki Redmi Note 5 dostał Miui 12 China Close Beta i dostanie wersję Stabilną.

Właśnie zauważyłem. Wcześniej nie widziałem bety na redmi note 5, ani na listach go nie było. W świecie xiaomi szybko wszystko się zmienia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...