Jump to content

przeeemek

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About przeeemek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I jak z tą 12? Co wiadomo po kilku miesiącach? [emoji16].
 2. Dwa pierwsze ustawiłem jak napisałeś. Nie mam czegoś takiego jak zezwolenie na lokalizację zawsze. Jest tylko albo włączone albo wyłączone. Jutro sprawdzę na tych ustawieniach. Dzięki za pomoc.
 3. Używa ktoś Endomondo albo innej aplikacji do śledzenia trasy wycieczek? Używałem z Samsungiem S6 i nigdy nie było problemu. Z redmi jest taki problem, że aplikacja albo traci zasięg, albo wyłączasz GPS gdy działa w tle lub coś w tym stylu. Po wycieczce mam zapamiętane kilka punktów z całej trasy a trasa wyrysowana jest na przełaj. Czyli ewidentnie coś jest nie tak. Domyślam się, że chodzi o ustawienia uprawnień aplikacji lub coś w tym stylu. Gdzie znajdę w miui 11 ustawienia: lokalizacja - dostęp - zawsze zezwalaj. ?
 4. Ja mam ładowarkę Samsunga a kabel od Xiaomi, bo tam jest troszkę dłuższą wtyczka i działa jak należy.
 5. Miui 11 już jest na redmi note 4 a na redmi 5 plus ciągle brak.
 6. Ma już ktoś u siebie 11?
 7. Jak w temacie. Karta SIM w obydwu slotach jest wykrywana, rozpoznawana jako Play. Wyświetla się ikoną zasięgu po prawej stronie (pusta) a po lewej, że brak usługi. Karta sprawna, sprawdzona w innym telefonie, również inna karta w tym. Wykrywa karte, bo nie ma ikonki przekreślone informującej o braki SIM. Ale nie ma zasięgu tak jakby nie rejestruje w sieci. Miał ktoś podobny problem? Nie wiem czy ma to jakiś związek z ostatnią aktualizacją. Jak wszedłem w ustawienia to zauważyłem, że jest wstrzymana aktualizacja lipcowych zabezpieczeń. Dokończyłem ją, ale to nic nie dało. A telefon wy
 8. Jak zrobić, żeby przypisać aplikację do danego linku. Tzn. klikam w jakiejkolwiek przeglądarce lub aplikacji w link z odnośnikiem do aukcji np. na allegro/x-kom/itp. I nieraz otwiera się link w przeglądarce, nieraz okno z wyborem aplikacji którą chcę użyć a nieraz w aplikacji o którą mi chodzi. I problem w tym, że do wyboru mam np. chrome i przeglądarkę systemową a nie mam tam aplikacji, której chciałbym użyć.
 9. Pojawiła się dzisiaj rano u mnie 10.0.2.0 na redmi 5 plus. Jeszcze wczoraj pod podanym linkiem wyżej, nie było 10 do pobrania ręcznie. Dzisiaj już jest. Przez OTA pokazuje, że waży tylko 455Mb.
 10. Obudziłem się w świecie Oreo [emoji16]. Ze zdziwieniem i zdumieniem. Jak coś zauważe, będę pisał.
 11. Pobieram właśnie aktualizacje 9.6.4.0
×
×
 • Create New...