przeeemek

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About przeeemek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przeeemek

  MIUI 11

  Ma już ktoś u siebie 11?
 2. Jak w temacie. Karta SIM w obydwu slotach jest wykrywana, rozpoznawana jako Play. Wyświetla się ikoną zasięgu po prawej stronie (pusta) a po lewej, że brak usługi. Karta sprawna, sprawdzona w innym telefonie, również inna karta w tym. Wykrywa karte, bo nie ma ikonki przekreślone informującej o braki SIM. Ale nie ma zasięgu tak jakby nie rejestruje w sieci. Miał ktoś podobny problem? Nie wiem czy ma to jakiś związek z ostatnią aktualizacją. Jak wszedłem w ustawienia to zauważyłem, że jest wstrzymana aktualizacja lipcowych zabezpieczeń. Dokończyłem ją, ale to nic nie dało. A telefon wyłączył się po prostu dwa dni temu. Po ponownym włączeniu zasięgu już nie było.
 3. Jak zrobić, żeby przypisać aplikację do danego linku. Tzn. klikam w jakiejkolwiek przeglądarce lub aplikacji w link z odnośnikiem do aukcji np. na allegro/x-kom/itp. I nieraz otwiera się link w przeglądarce, nieraz okno z wyborem aplikacji którą chcę użyć a nieraz w aplikacji o którą mi chodzi. I problem w tym, że do wyboru mam np. chrome i przeglądarkę systemową a nie mam tam aplikacji, której chciałbym użyć.
 4. Pojawiła się dzisiaj rano u mnie 10.0.2.0 na redmi 5 plus. Jeszcze wczoraj pod podanym linkiem wyżej, nie było 10 do pobrania ręcznie. Dzisiaj już jest. Przez OTA pokazuje, że waży tylko 455Mb.
 5. Obudziłem się w świecie Oreo [emoji16]. Ze zdziwieniem i zdumieniem. Jak coś zauważe, będę pisał.
 6. Pobieram właśnie aktualizacje 9.6.4.0
 7. Ładowałem dzisiaj telefon. Po odłączeniu ładowarki zauważyłem, że wskaźnik baterii jest pomarańczowy (jak przy rozladowanej baterii). Temperatura baterii skoczyła do 35 stopni. Dopiero wyłączenie telefonu na około pół godziny ostudziło baterie do 28 stopni, ale wskaźnik nadal pomarańczowy. Redmi 5 plus z najnowszym softem Po kilku minutach od włączenia telefonu temperatura wzrasta do 34 stopni. oryginalnym
 8. Coś w tym chyba jest, bo ja ostatnio osiągnąłem najlepszy wynik. 3 dni i 12h przy ekranie włączonym 6h. Podświetlenie na auto - około połowa jasności ekranu. Wifi i dane zawsze mam włączone. Może i mało telefonów w tym czasie wykonałem, ale i tak taki wynik to jest coś. Nie było to jakieś specjalne oszczędzanie baterii aby uzyskać jak najdłuższy wynik. Po prostu można zapomnieć o ładowarce mając taki telefon.
 9. Zauważyłem app vault. A co to jest?
 10. Co zauważyłem, to jak przychodzi SMS, to nie wyskakuje powiadomienie na ekranie, czy jak to nazwać. Jest tylko cyferka przy ikonie od wiadomości. Wcześniej było tak, że po odblokowaniu telefonu miałem na ekranie część smsa widocznego i można było w to kliknąć, żeby wejść w wiadomości. Pewnie da się to zmienić w ustawieniach, ale zmiana jakas jest [emoji3]
 11. Ja nic nie zauważyłem. A xiaomi mówi, że poprawili to co widać na załączonym obrazku. Jedno co mi się zdaje to zmienili dźwięk podłączenia i odłączenia ładowarki przy którejś z aktualizacji. Bo wcześniej jaoiś nie zwracałem na niego uwagi a teraz wydaje mi się taki dziwny. Jak się pojawi miui 10 to dopiero będą zmiany [emoji3].