Skocz do zawartości

Miui 6 Beta Dla Nexus 5


avish

Rekomendowane odpowiedzi

Na en.miui.com pojawił się wątek o miui 6 dla nexusa 5.. Prima Aprilisowy żarcik czy poważna akcja?

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=98696&extra=page%3D1&mobile=2

Jeśli to nie żart to: sądziłem że miui będzie unikalne dla urządzeń xiaomi.. Sam nie wiem czy to dobrze, może przed ekspansją na świat chcą żeby Jeszcze więcej osób o nich usłyszało

Jeśli to żart: to udany bo łyknąłem go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zanim ktoś zapyta. Na MIUIPolska nie będzie już telefonów spoza Xiaomi. W nowej wersji strony znikną też obecne porty. Jeśli będzie kiedyś ten Nexus w stawce to będzie na niego multilang na xiaomi.eu - jeśli koledze będzie się chciało robić.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedyś było inaczej, bo Xiaomi zaczynało od ROM-u. Następnie nieśmiało wydawało kolejne telefony, i oprócz flagowca jakim był Mi2 nie było wyboru, więc portowano ROM na inne urzadzenia. Dopiero wraz z wejściem Mi3, Redmi 1, Redmi Note itd. wybór urządzeń Xiaomi stał się większy, a wraz z MIUI 6 skończyła się era portowania. Dopiero niedawno otwarto patchrom z nieznanych względów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś niby było inaczej? Też były porty. Dlaczego teraz nie będzie? Jeżeli to po prostu Twoje widzimisię Acid to ok.

Widzimisię? Tak. Namówiłem kolegę z xiaomi.eu, że nie będziemy robić portów.

I tyle. To po prostu strata czasu. Obecnie jest 10 modeli Xiaomi a będzie więcej i to jest dla nas istotne bo ludzie inwestują teraz w Xiaomi. Jak ktoś ma SGS 5 i chce MIUI to ma pecha. Ja od końca portów v5 z zeszłego roku wywalilem ze skryptu kod i poprawki dla urządzeń Nie-Xiaomi. Nie będę tego robił ponownie.

Ale nic straconego. Jeśli dany developer jest dobry to zrobi sam multilang na podstawie naszych romów xiaomi.eu.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...