Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oooho to się zacznie ;D

i teraz pytanie do Acida, będziesz się bawił w jakieś głębsze optymalizacje, przyspieszenie itp romów miuipolska? Od  zmiany na oszczędniejszych zarządców procesora i grafy po np zmianę systemu plików na F2FS (MI2 trochę dostało kopa w działaniu)

Opublikowano

Co prawda jeszcze podobno czegoś brakuje, ale zapewne uzupełnia na bieżąco. w każdym razie pojawienie się nowych kerneli da wiele możliwości. Od poprawy zasięgu tel, optymalizacji grafiki, po lepsze zarządzenia procesorem, sterownikami dzwięku itd.

Opublikowano

oooho to się zacznie ;D

i teraz pytanie do Acida, będziesz się bawił w jakieś głębsze optymalizacje, przyspieszenie itp romów miuipolska? Od zmiany na oszczędniejszych zarządców procesora i grafy po np zmianę systemu plików na F2FS (MI2 trochę dostało kopa w działaniu)

W życiu.

Wysłane z MI Note

Opublikowano

no tak... xd a jakieś wsparcie kerneli jak to było z MiCore do MI2? Tak czy siak geniusze z XDA/xiaomi.eu coś fajnego pewnie wymyślą ;)

Opublikowano

Kernele potrzebne są do serii redmi tam przydadzą się systemy które ładnie działają...

Naprawdę jest sens zmiany miui które chodzi bardzo dobrze na mi3 i mi4?

Opublikowano

Nie widzę sensu. Zobaczcie na forum. Od miesięcy nikt nie pisał że mu Mi4 laguje, że tnie mu jakaś gra. O baterii czytam dobre rzeczy. Dlatego dla mnie nie ma sensu tracić czasu na kernel skoro wcale nie ma takiego zapotrzebowania.

Dla Redmi się zgodzę ale cancro i virgo nie potrzebują jakichś magii. Oczywiście kernele powstaną ale pamiętajcie, że będzie trzeba mieć CWM bo ja do romów nie będę dodawał custom kernele.

Wysłane z MI Note

  • Like 1
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...