Jump to content

Źródła Kernela Xiaomi Mi3 / 4 / Note Opublikowane


przemekamag

Recommended Posts

oooho to się zacznie ;D

i teraz pytanie do Acida, będziesz się bawił w jakieś głębsze optymalizacje, przyspieszenie itp romów miuipolska? Od  zmiany na oszczędniejszych zarządców procesora i grafy po np zmianę systemu plików na F2FS (MI2 trochę dostało kopa w działaniu)

Link to comment
Share on other sites

Co prawda jeszcze podobno czegoś brakuje, ale zapewne uzupełnia na bieżąco. w każdym razie pojawienie się nowych kerneli da wiele możliwości. Od poprawy zasięgu tel, optymalizacji grafiki, po lepsze zarządzenia procesorem, sterownikami dzwięku itd.

Link to comment
Share on other sites

oooho to się zacznie ;D

i teraz pytanie do Acida, będziesz się bawił w jakieś głębsze optymalizacje, przyspieszenie itp romów miuipolska? Od zmiany na oszczędniejszych zarządców procesora i grafy po np zmianę systemu plików na F2FS (MI2 trochę dostało kopa w działaniu)

W życiu.

Wysłane z MI Note

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę sensu. Zobaczcie na forum. Od miesięcy nikt nie pisał że mu Mi4 laguje, że tnie mu jakaś gra. O baterii czytam dobre rzeczy. Dlatego dla mnie nie ma sensu tracić czasu na kernel skoro wcale nie ma takiego zapotrzebowania.

Dla Redmi się zgodzę ale cancro i virgo nie potrzebują jakichś magii. Oczywiście kernele powstaną ale pamiętajcie, że będzie trzeba mieć CWM bo ja do romów nie będę dodawał custom kernele.

Wysłane z MI Note

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...