Jump to content

Olsen

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Olsen last won the day on September 16 2022

Olsen had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Parczew

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Olsen's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. Czyli bug z face unlock występuje u każdego? Zastanawiałem się nad przejściem z v13, ale z odblokowywania twarzą korzystam cały czas, więc będę czekał na naprawę.
 2. Instalacja wersji 13.0.8 fastboot full wipe naprawiło sytuację.
 3. Witam, korzystam z miui 13.0.9, zrobiłem z poziomu twrp wipe data, cache, dalvik. System wstał, ale ma jakieś braki, nie mam dostępu do plików, pokazuje wszystkie foldery puste, ale jak wchodzę w menedżer plików w twrp to wszystkie pliki są. Próbowałem naprawić uprawnienia selinux ale to nie pomogło. Wgrywałem jeszcze raz tą wersję miui ale dalej to samo. Jak włączę aparat to wyskakuje "Zamontuj pamięć wewnętrzną usb przed użyciem" .Jakieś rady?
 4. Tak na szybko co zobaczyłem to po rozwinięciu powiadomień zamiast nazwy operatora jest WLAN calling jeśli aktywny i dalej ta ikona miui biometric po odblokowaniu.
 5. Od kilku wersji romu czasami zdarza mi się problem z odebraniem połączenia, tzn. przeciągam żeby odebrać i wraca dalej do ekranu żeby odebrać i tak cały czas. W tym czasie i później nie można się do mnie dodzwonić i ja też do nikogo nie mogę zadzwonić, muszę zrobić restart i wszystko wraca do normy. Zauważył ktoś podobny problem?
 6. Mi najbardziej pasuje setup szkło uv polski banan i ich przezroczysty case do mi11. Miałem mocolo uv, fajne, dość szybko się "zużyło", zaczął róg odchodzić, wyszczerbione krawędzie. 3MK hardglass max tragedia, dotyk na krawędziach tak słaby, że musiałem włączyć przyciski na dole bo gestami nie było opcji sterować, klej tylko na krawędzi, zdarzyła się sytuacja, że szkło się odkleiło od telefonu.
 7. U mnie dokładnie tak samo, do IKO, Orange itd. działa pieklenie szybko, odblokowywanie telefonu czasami bardzo zamula. (xiaomi.eu stable 12.5.5)
 8. Kupowałem szkło banan i miał na innej aukcji silikon podobny do oryginału tylko wyspa z tyłu bardziej zakryta. Ogólnie założyłem teraz szkło banan i pierwsze wrażenia lepsze od mocolo. Zobaczymy ile wytrzyma.
 9. Obecnie mam szkło mocolo i etui przezroczyste silikonowe. Szkło bardzo fajne w użytkowaniu, czy to krawędzie czy dotyk czy palcowanie, ale niestety po 3 tygodniach zaczyna odchodzić w lewym górnym rogu. Idzie do mnie 3MK hardglass max i nillkin ds+ max, jutro pewnie któreś założę to dam znać.
 10. Przerabiałem podobny temat, Mi11 soft w wersji global 12.0.13 potem 12.5.1 i raz na kilka dni zdarzała się sytuacja, że dzwoni do mnie ktoś, odbieram, nic nie słychać. Wyłączę ekran, włączę i dalej ktoś dzwoni, tak jakbym nie odebrał, przesuwam palcem, żeby odebrać i dalej nic i tak w kółko. Następnie jak dana osoba przestanie dzwonić, to ja nie mogę wykonać żadnego połączenia, restart telefonu i wszystko działa jak należy. Nie udało mi się tego rozwiązać, przeszedłem na xiaomi.eu i problem zniknął.
 11. W dziale pobierz jest już rom stable Mi 11 V12.5.7.0.RKBCNXM, ale link nie działa. Coś było nie tak z romem, wie ktoś coś?
 12. Posiadam tel w wersji global 12.0.9, ogólnie zastrzeżeń nie mam ale dialer, sms itd. od google do mnie nie przemawiają, zawsze korzystałem z xiaomi.eu. Zdarzyło mi się też już 3 razy, że nie mogłem odebrać połączenia, tzn. odbieram ale ale jest nie odebrane i tak w kółko, a potem nie mogę nigdzie zadzwonić, dopiero reset telefonu naprawia to. Czekam na odblokowanie bootloadera i się zastanawiam, którą wersję wgrać, stable czy rozwojową. Korzysta ktoś na co dzień z wersji stabilnej? Wszystko działa, jak bateria?
 13. Pokrowiec nie zachodzi na krawędzie... Dociskać oczywiście próbowałem, bez rezultatu. Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...