Skocz do zawartości

Prośba O Usunięcie Klawiatury Sony Ze Słabszych Urządzeń


rawyolks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolejne gorzkie żale ode mnie.

Proponuję usunięcie klawiatury Sony z romów dla słabszych urządzeń (Note 4G, Redmi 1S/2). Zauważyłem, że owa klawiatura strasznie zamula, na klawiaturze Google i SwiftKey problemu nie ma.

 

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

(mam nadzieję, że tym razem mój temat nie zostanie skasowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalanie klawiatury z systemu bo się jej nie używa jest jak wyrzucanie każdego ziarenka piasku z samochodu po każdej podróży... Bo w końcu one leżą na ziemi czyli coś ważą, skoro coś ważą to przez nie jest większe spalanie paliwa itp...

Rozumiem takie zabawy z aplikacjami/procesami które nie są nam potrzebne a i tak działają w tle ale z klawiaturą...? Jedyne co ona robi to po prostu JEST. Wejdźcie w aplikacje, wyczyśćcie dane aplikacji tej klawy żeby zyskać kilka KB i zapomnijcie o jej istnieniu. Inne działania są totalnie pozbawione sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ari ma rację. Mniej więcej to chciałem napisać ale mi się nie chciało powtarzać milion razy. Wywalenie klawiatury z system nic kompletnie nie da. Nie zwiększy się dostępna pamięć na aplikacje bo /system jest na sztywno określony i do system też nic sam nie włożysz bo nawet nie masz co. Aplikacja w system nic nie robi poza tym że jest. Ktoś podał temat bloatware od producentów. Owszem tak jest ale mówimy tu o innej sytuacji. W MIUI większość ludzi instaluje update co tydzień i to jest zwykła strata czasu nawet jeśli trwa to 5 minut bo nie ma z tego żadnego pożytku, po prostu zero efektu.

Są aplikacje producentów np Samsunga które są niepotrzebnie wrzucone na system ale one same z siebie nie chodzą non stop chyba że użytkownik sam je otworzył i używa. Jak aplikacja ma usługi które nie są nam potrzebne to zawsze albo bardzo często aplikację można wyłączyć bez konieczności usuwania z systemu. Na jedno wyjdzie.

Sami zobaczcie. Klawiaturę xperia można wyłączyć jeśli już baaardzo komuś przeszkadza napis xperia w ustawieniach klawiatur.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...