Skocz do zawartości

MIUI 20.2.27


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Orjon napisał:

A zsynchronizowałes je wcześniej w mi fit? Podeślij te chińskie krzaczki, to wtedy będzie można stwierdzić, co one oznaczają.

Tak. Waga i Mi Band są zsynchroniizowane z MiFit. Podsyłam komunikat, który się pojawia. Dodatkowo dzisiaj okazał,o się, że nie mogę pisać pisać postów na telefonie w aplikacji MIUI Polska. Nie mogę załączyć pliku. Nie pojawia mi sie klawiatura do pisania. Coś sypie się mi telefon :-D

 

Screenshot_2020-03-04-06-04-18-639_com_mi.health.thumb.jpg.b7d8315f96054df3358adaf08b730f1c.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
7 godzin temu, jacoGURU napisał:

Zauważyłem że pakiet mobilny na 10 znika ekspresem. Wszystko co może ma dostęp do danych mobilnych i działań w tle. Na 9 tego nie było. Dopiero po wprowadzeniu ograniczeń jest jak ma być. 

Nic takiego nie zauważyłem, konsumpcja pakietu mobilnego w spoczynku bez zmian. Mi9

Tez zależy co ci zjada pakiet i jak skonfigurowałeś sobie telefon, bo jeśli aplikacje systemowe zjadają w nadmiarze pakiet to nie uwierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzczufFun napisał:

Nic takiego nie zauważyłem, konsumpcja pakietu mobilnego w spoczynku bez zmian. Mi9

Tez zależy co ci zjada pakiet i jak skonfigurowałeś sobie telefon, bo jeśli aplikacje systemowe zjadają w nadmiarze pakiet to nie uwierzę. 

Dziwi mnie to, że na 9 nie konfigurowałem nic specjalnie w tym kierunku i było oki. Po zmianie na 10 byłem zaskoczony, bo pakiet który normalnie jeszcze przechodził na kolejny miesiąc okazał się nagle za mały. Już sobie to ogarnąłem. Zastanawia mnie tylko skąd taka rozbieżność,  składam do na karb bety po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orjon napisał:

Tłumaczenie na angielski sugeruje, że niczego po prostu nie widzi. Info sugeruje by powiązać urządzenia, ale w apce Mi Home..

Czyli nic chyba z tego nie wyjdzie. W Mi Home chyba nie ma ani wagi ani Mi Band

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cyrus napisał:

Czyli nic chyba z tego nie wyjdzie. W Mi Home chyba nie ma ani wagi ani Mi Band

To wprawdzie nie temat do tego ale sprawdź 2 rzeczy. Po pierwsze sprawdź w  miband  w ustawieniach na zegarku nie w apce czy nie masz włączonego dnd jak masz to wyłącz. Po drugie spróbuj apkę Amazfit tam zaloguj się na swoje konto jak w mifit, wg mnie miband 4 działa w niej o wiele stabilniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę. Faktycznie niewiele to zmieniło. Aplikacja MiHealth domaga się nadal dodania urządzeń w MIHome, gdzie ani Mi Body Scale ani Mi Banda nie ma. Niemniej musze stwierdzić, że aplikacja AmazFit jest lepsza i faktycznie stabilniejsza. Aktualizacja do kolejnej wersji MIUI, miana na nowszy TWRP oraz przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie zmieniła.  Nadal też nie mogę pisać postów na forum przez aplikację MIUI Polska na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...