Jump to content

Apka Amazfit po polsku i powiadomienia o dzwoniącej osobie


maslokm
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Mam od kilku dni BIPa. Korzystam z apki Amazfit ze względu na działający eksport do Stravy. Gdy mam w telefonie ustawiony polski język, to w ustawieniach powiadomień o dzwonieniu nie ma opcji pozwalającej wyświetlenie nazwy kontaktu. Gdy w telefonie zmienię język na angielski i wgra mi się angielski język do opaski, to taka opcja się pojawia i działa.

Da się zmusić do działania Amazfit z polskim językiem do wyświetlania dzwoniącej osoby?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja korzystam z amazfit plus Amazfit tools i jest w pl, ale za to nie mogę połączyć zegarka że stravią niby łączy ale jak wyjdę wstecz i z powrotem to nie ma połączenia. I tak w kółko.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2019 at 2:44 PM, Shadow2k3 said:

Ja korzystam z amazfit plus Amazfit tools i jest w pl, ale za to nie mogę połączyć zegarka że straviąemoji24.png niby łączy ale jak wyjdę wstecz i z powrotem to nie ma połączenia. I tak w kółko.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 

Jak to działa? Opaskę masz sparowaną z Amazfit, a dodatkowe rzeczy typu informację o dzwoniącym konfigurujesz w Amazfit Tools? Sam eksport aktywności z Amazfit do Straby jak rozumiem działa Ci poprawnie? Problem masz tylko z dodaniem BIPa bezpośrednio w Stravie? Sam trening odpalasz bezpośrednio przez Stravę, a nie w Amazfit? Dużo pytań :-)

Edited by maslokm
Link to comment
Share on other sites

Kupiłam nam Amazfit Bip i Amazfit Bip Lite i UWAGA! Na Lite pokazuje kto dzwoni, na zwykłym Bip nie. Dodam, że oba pracują pod takim takim samym Smartfonem z takimi samymi ustawieniami. Ot tak kupuję nam takie same gadżety

Ma ktoś pomysł, dlaczego? Oba Amazfity z polskiej dystrybucji i polskim językiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jak to działa? Opaskę masz sparowaną z Amazfit, a dodatkowe rzeczy typu informację o dzwoniącym konfigurujesz w Amazfit Tools? Sam eksport aktywności z Amazfit do Straby jak rozumiem działa Ci poprawnie? Problem masz tylko z dodaniem BIPa bezpośrednio w Stravie? Sam trening odpalasz bezpośrednio przez Stravę, a nie w Amazfit? Dużo pytań default_icon_e_smile.gif

Wyszła aktualizacja amazfit i już jest ok że strava, w amazfit mam powiadomienia wyłączone a reszta zajmuje się amazfit tools. Muszą działać dwie aplikacje w tle. Trening odpalam na samym zegarku po zakończeniu jest eksport do strava.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...