Jump to content

maslokm

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maslokm

 1. Cześć. Czy w BipOS jest możliwość odwrócenia całego ekranu do góry nogami? Tak aby nosząc zegarek na lewej ręce przycisk byłby po lewej stronie zegarka? Często mi się zdarza przez przypadek uruchomić skrót poprzez przytrzymanie przycisku. Widzałem taką opcję w GTS 2 mini.
 2. U mnie po aktualziacji do 9 przestał działać Chromeceast z telefonów (przesyłanie całego ekranu, zdjęcia google). Działa za to z Chrome uruchomionego na komputerze. Próbowałem odinstalować aktualizację aplikacji chromcast w mi boxie, usunąć jej dane, przywrócić ustawienia fabryczne, nic nie pomaga.
 3. @Antoni Czaplicki czy było by możliwe zrobienie moda apki Amazfit z włączonym powiadomieniem o dzwoniącym kontakcie dla wszystkich języków? Obecnie działa tylko dla angielskiego. Używam Amazfit ze względu na działający eksport treningów z BIPa do Stravy.
 4. Jak to działa? Opaskę masz sparowaną z Amazfit, a dodatkowe rzeczy typu informację o dzwoniącym konfigurujesz w Amazfit Tools? Sam eksport aktywności z Amazfit do Straby jak rozumiem działa Ci poprawnie? Problem masz tylko z dodaniem BIPa bezpośrednio w Stravie? Sam trening odpalasz bezpośrednio przez Stravę, a nie w Amazfit? Dużo pytań
 5. Cześć. Mam od kilku dni BIPa. Korzystam z apki Amazfit ze względu na działający eksport do Stravy. Gdy mam w telefonie ustawiony polski język, to w ustawieniach powiadomień o dzwonieniu nie ma opcji pozwalającej wyświetlenie nazwy kontaktu. Gdy w telefonie zmienię język na angielski i wgra mi się angielski język do opaski, to taka opcja się pojawia i działa. Da się zmusić do działania Amazfit z polskim językiem do wyświetlania dzwoniącej osoby?
×
×
 • Create New...