Jump to content

maslokm

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About maslokm

 • Rank
  Nowy
 1. U mnie po aktualziacji do 9 przestał działać Chromeceast z telefonów (przesyłanie całego ekranu, zdjęcia google). Działa za to z Chrome uruchomionego na komputerze. Próbowałem odinstalować aktualizację aplikacji chromcast w mi boxie, usunąć jej dane, przywrócić ustawienia fabryczne, nic nie pomaga.
 2. @Antoni Czaplicki czy było by możliwe zrobienie moda apki Amazfit z włączonym powiadomieniem o dzwoniącym kontakcie dla wszystkich języków? Obecnie działa tylko dla angielskiego. Używam Amazfit ze względu na działający eksport treningów z BIPa do Stravy.
 3. Jak to działa? Opaskę masz sparowaną z Amazfit, a dodatkowe rzeczy typu informację o dzwoniącym konfigurujesz w Amazfit Tools? Sam eksport aktywności z Amazfit do Straby jak rozumiem działa Ci poprawnie? Problem masz tylko z dodaniem BIPa bezpośrednio w Stravie? Sam trening odpalasz bezpośrednio przez Stravę, a nie w Amazfit? Dużo pytań
 4. Cześć. Mam od kilku dni BIPa. Korzystam z apki Amazfit ze względu na działający eksport do Stravy. Gdy mam w telefonie ustawiony polski język, to w ustawieniach powiadomień o dzwonieniu nie ma opcji pozwalającej wyświetlenie nazwy kontaktu. Gdy w telefonie zmienię język na angielski i wgra mi się angielski język do opaski, to taka opcja się pojawia i działa. Da się zmusić do działania Amazfit z polskim językiem do wyświetlania dzwoniącej osoby?
×
×
 • Create New...