Skocz do zawartości

Redmi Note 7 sam się restartuje


michals412

Rekomendowane odpowiedzi

Może pliki się źle wczytały, jakieś brudy zostały po starym miui 10 i się przyblokowało... Wg mnie dla RN7 miui jest niedopracowane i nie powinno być wypuszczone. Mi się ciągle zawiesza czujnik zbliżeniowy, czasem działa czasem nie po restarcie różnie... Zauważyłem też ze jak reguluję jasność to muszę czasem po 2 razy przesunąć suwak bo za pierwszym razem nie reaguję niby się przesuwa, ale nic nie zmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ey z tym czujnikiem zbliżeniowym mam podobnie mam nadzieję że wyjdzie za niedługo łatka i to wszystko naprawi Raz miałem tak że restartowałem telefon i mulił w kółko przy włączaniu Wyłączyłem go i włączyłem i na szczęście ruszyło Mi się wydaje że cała wina leży w MIUI 11

Da się jakoś nagłośnić tą sprawę niedopracowania Miui? Aby jak najszybciej to naprawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, gawllo napisał:

... Wg mnie dla RN7 miui jest niedopracowane i nie powinno być wypuszczone. Mi się ciągle zawiesza czujnik zbliżeniowy, czasem działa czasem ....

Owszem  zdarzają się błędy i niedopracowania ale to nie powód, że nowe miui nie powinno być wypuszczone, nie są to ogólne problemy rzeszy użytkowników uniemożliwiające korzystanie z urządzenia ale jakoś te błędy trzeba eliminować gdy w beta testach ich nie widać. U mnie i moich znajomych MIUI 11 działa bez problemu na RN7 od końca października i jakoś oni ani ja nie widzimy problemów tych  sygnalizowanych na forum (czyżby stosowanie czujników  różnych producentów ??).

Edytowane przez Adamcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem z Redmi Note 7 , 4GB/128GB . Ostatnio zaktualizowałem MIUI Polska do wersji MIUI 12: 20.6.11. I się zaczeło. Z początku było wszystko OK. Jednak po kilku dniach tel. wpadał w pętlę losowych restartów. Jednak po chwili było OK. Od wczoraj wieczora tel. dosłownie zwariował ciągle się restartuje... Nie da sie go uruchomić . Pojawia się Logo Redmi i restart.. Czasem ładuje się do Logo MIUI ale potem znów restart , raz się uruchomił normalnie , ale co po chwili RESTART. I tak w kóło , nie pomaga wejście w fastboot bo po chwili jest restart. To samo w recovery uruchamia sie (Mam OrangeFox Recovery) i zaraz restart.. ahhh . Próbowałem wgrać soft na nowo za pomocą MiFlash ale nie da się bo zrywa połączenie z kompem i programem bo restart... Później już chyba była słaba bateria bo nie pokazywał już loga Redmi tylko czarny ekran wibracja krótka i restart... W końcu bateria padła i się wyłączył. Dzisiaj podłączyłem go do ładowarki uruchomił się (pokazało się logo baterii i biała dioda się zaświeciła) ale znów restart ciągle się resetuje i pokazuje logo baterii.. Teraz już się resetuje z czarnym ekranem tylko. (Jest podłaczony pod ładowarkę) próbowałem różnych ładowarek i kabli (Mam 2 kable usb C i 3 ładowarki oryginalną , Baseus szybkie ładowanie i Baseus zwykła) nic nie pomaga . Nie wiem już co robić .. Macie jakiś pomysł.. HELP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm odblokował(a) ten temat
16 minut temu, kamillm napisał:

@Kubala94 telefon restartuje Ci się nawet jeśli jest wyłączony a Ty tylko podłączasz go pod ładowanie?

Tak non stop i nic sie nie da zrobić.. teraz mam go podłączonego pod ładowarkę i sie nonstop restartuje ... czarny ekran sie pojawia bez zadnego loga nic i wibracja krótka reset i tak w kółko . .. Jak odłączę od ładowarki to samo.Nic nie pomaga nawet przytrzymanie przycisku wyłączenia , ani Vol - plus Power, Vol + plus Power .. Nothing. 

Edytowane przez Kubala94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm , możliwe , chociaż problem rozpoczął się od wgrania tego softu .. Przed chwilą uruchomił się i pokazał komunikat , że aby uruchomić Androida podaj hasło , wpisałem cztery zera i wyświetlił . "Uruchamianie Androida" po czym Pojawiło się kolorowe logo MIUI i restart znów.. Teraz znowu w kółko się restartuje (czarny ekran , wibracja i restart) jest podłączony pod ładowarkę.

1 minutę temu, Orjon napisał:

Przycisk power ci się gdzieś nie zwarł? Inaczej wątpię aby uruchamiał się sam z siebie nawet w recovery/fastboot.

Hm nie pomyslałem o tym, ale zeby to sprawdzić to musiałbym otworzyć tel. A nie mam chyba jak , widziałem na filmikach na yt ze otwierają obudowę z tyłu przy pomocy hot aira , czyli obudowa chyba klejona jest czy jak..  Nie mam takich narzędzi obecnie więc nic chyba nie poradzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...