Skocz do zawartości

Aplikacja do wygaszania ekranu


don_kamillo

Rekomendowane odpowiedzi

W starym S5 zaczyna mi padać ekran (miga na zielono), więc łaskawie dałem mu drugie życie, jako kamera przed domem. 

Używam do tego Alfreda, ale po którejś aktualizacji przestał działać przy wyłączonym ekranie.

 

Potrzebuję zatem aplikacji, która wygasi ekran, ale nie pozwoli przejść telefonowi w tryb standardowego wygaszenia ekranu po kliknięciu on/off (bo wtedy obniża się taktowanie procesora i aplikacja się ubija). 

Chodzi o to, żeby telefon działał na pełnej... mocy, ale z wyłączonym ekranem.

Pamiętam, że były takie programy przy okazji tworzenia protez DT2W, ale nazwy sobie nie przypomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. opcje masz takie:

s5 ma amoleda, wiec wyświetlenie na całym ekranie czarnego obrazka  i jednoczesne wylaczenie wygaszania da efekt pracy telefonu przy praktycznie zgaszonym ekranie.

inna opcja:  przeczytaj ,https://forum.android.com.pl/topic/230246-root-screenmirroring-youtube-inne-działanie-ze-zgaszonym-ekranem-moja-aplikacja/

to chyba nie konkurencja jako tako, to mi wolno. mozn aby cos podobnego pod alfreda zrobić.

ja uzywam do tego taskera, ale mogę w nim zrobić samodzielną aplikację, więc nie ma potrzeby kupowania.pytanie tylko, czy chcesz sie w to bawić ze mna.

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...