Skocz do zawartości

Edytor tekstu krzaczy na mobilnym firefoxie.


Uredie

Rekomendowane odpowiedzi

(Zainstalowany privacy badger I ghostery, ale one nie mają na to wpływu na 99,9%)

Edytor w moim przypadku to jakiś masochism.

-jeśli się zapomnę i wstawię emoji (których forum nie wiem dlaczego nie obsługuje) to nie idzie go usunąć, trzeba załadować stronę ponownie żeby zobaczyć jeszcze raz kopię roboczą którą mogę wyczyścić, albo wtedy dopiero usunąć. Normalnie gdy próbuję usunąć emoji po otrzymaniu komunikatu, że strona go nie obsługuje, to kursor (tą kreskę) mam normalnie za emoji, a usuwa mi wyraz przed nim, tak jakby emoji nie było.

-jeśli kogoś oznaczam, to po wstawieniu spacji nie widać kreski, tak jakbym dalej kogoś oznaczał

@Uredie

- oznaczam osobę, daję spację, przerzuca mnie jakbym naciskał enter. Nie mogę już wrócić do linii z oznaczeniem więc moja wiadomość ma styl jakby pisał ją jakiś dzban :D

- klikam w środku tekstu, bo chcę poprawić jakieś słowo, przerzuca widok w jakieś randonowe miejsce powyżej


Wrzuciłem film pokazujący kilka krzaków, no tragedia :V z tym emoji może się wydawać głupia sprawa, ale jak ktoś ma SwiftKey, to wie jak blisko jest klawisz emoji i jak łatwo go z missclickować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najzwyczajniej w świecie wpis mógł zostać przeoczony. Więc zamiast podbijać wątek, można zawsze napisać PW do kogokolwiek z Administracji. Zawsze jednak lepiej zgłosić zawartość z... lekceważącym (delikatnie rzecz ujmując) wpisem... Świadczy to o poziomie autora takiego wpisu...

 

Co zaś do meritum, musiałaby się wypowiedzieć osoba "obrabiająca" layout. Może @Acid, @ZduneX25, @glaedrem lub @Orjon...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...