dreq02

GPS - problemy i pytanie, fix/ustawienia ?

Recommended Posts

Witam, po dłuuugim czasie przesiadłem się z note 3 samsunga na RN7 - i jest mały aczkolwiek denerwujący problem. Niekiedy gubi się sygnał gps. Wczoraj na autostradzie przy rozjazdach zgubił się (w mapy google: szukam sygnału gps) na parę minut. Uruchomiony gps i dane komórkowe. Oszczędzanie energi nie było włączone (w pasku rozwijanym). Ma ktoś pomysł gdzie szukać innych ustawień albo jest jakiś fix? W redmi 4x takiego problemu nie było a testowany był w tym samym czasie.

A GPS był włączony z jaką dokładnością? Tam też w ustawieniach GPS jest oszczędzanie energii.

Wysłane z LG G7

Na pewno ustalanie lokalizacji po wifi, sieciach komórkowych mam włączone. Na telefonie nie trzymam super tajnych danych a wolę mieć komfort lokalizacji i potrzebnych usług. A dokładność gdzie mogę odnaleźć? Nie rzuciło mi się to w oczy

20 minut temu, dreq02 napisał:

A dokładność gdzie mogę odnaleźć?

Ustawienia, ustawienia dodatkowe, prywatność, lokalizacja.

Dnia 6.05.2019 o 08:20, dreq02 napisał:

Witam, po dłuuugim czasie przesiadłem się z note 3 samsunga na RN7 - i jest mały aczkolwiek denerwujący problem. Niekiedy gubi się sygnał gps. Wczoraj na autostradzie przy rozjazdach zgubił się (w mapy google: szukam sygnału gps) na parę minut. Uruchomiony gps i dane komórkowe. Oszczędzanie energi nie było włączone (w pasku rozwijanym). Ma ktoś pomysł gdzie szukać innych ustawień albo jest jakiś fix? W redmi 4x takiego problemu nie było a testowany był w tym samym czasie.

Kolego udało Ci się rozwiązać ten problem ponieważ mam to samo.

Ja też ! i nie tylko to...  Aparat robi tragiczne zdjęcia szumy jak cholera i strasznie powolny (nie robie w 48mp). Filmy nagrywa i co jakiś czas jakby łapał ostrość. Powiadomienia działają jak chcą. Również dźwiękowe... Masakra  

Edited by lukaszfb

Na aparat jest jedna rada-gcam. Jest temat w dziale o modyfikacjach

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Miałem podobne problemy z Redmi Note 3 SE i teraz z Redmi Note 7 - gps nie łapie fixa lub gubi go. W obu przypadkach pomogła zmiana etui.

Proponuję sprawdzić jak działa gps bez żadnego "opakowania".