mario9

Mi band 3 nie powiadamia połączenia what's app

Recommended Posts

Mam opaskę mi band 3. Kupiłem w autoryzowanym sklepie. Opaska działa. Powiadamia: SMS, zwykłe połączenia telefoniczne GSM, e-mail, wiadomości chat aplikacji what's app. Tylko zauważyłem że nie powiadamia połączenia wideo i głosowe aplikacji what's app. Próbowałem różne w ustawienia i nic. Czy komuś opaska mi band 3 powiadamia połączenia aplikacji what's app? Jeśli tak to co trzeba zrobić aby działała? Czy opaska jest wadliwa i trzeba dać do serwisu? Mój telefon to redmi note 5. Bardzo dziękuję za odpowiedź w tej sprawie.

Sprawdzalem na aplikacji notify mi band także też nie ma powiadomienia połączenia what's app. Czy na oryginalnym aplikacji mi fit innym użytkownikom są powiadomienia połączeń głosowych lub video aplikacji what's apps? Zastanawiam czy to wina opaski czy aplikacji mi fit czy systemu telefonu. Myślałem że jak mam telefon xiaomi i opaskę także xiaomi to będzie bez problemu a tu widzę że coś nie tak. Także aplikacja Skype i Duo nie ma powiadomienia połączeń. 

20 minut temu, mario9 napisał:

Myślałem że jak mam telefon xiaomi i opaskę także xiaomi to będzie bez problemu a tu widzę że coś nie tak. Także aplikacja Skype i Duo nie ma powiadomienia połączeń. 

Ale Skype to od MS, Duo od Googla, a Whatsupp od FS. Opaska nic do tego nie ma, ewentualnie ustawienia MiFita, systemu i samego Skype, Duo, czy Whatsupp-a. Możliwe że sam rom w twoim telefonie ma z tym problem. 

Rozumiem. Czy da coś z tym zrobić żeby działało? Ciekaw jestem czy komuś działa powiadomienia połączeń głosowych lub wideo what's app?

u mnie działa. i tak jak pisałem to ze masz Mi Band Notify ale nie dodałeś tej aplikacji (whatsUp) w ustawieniach - znaczy że powiadomień mieć nie będziesz. P. s. telefon i opaska nie ma nic do gadania. Winę za wszystko ponosi kiepskie oprogramowanie do opaski oraz kiepski jej firmawe. Chociaż obecnie I tak jest znacznie lepiej niż jak Mi Band 3 wypuszczono.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka