Sign in to follow this  
bembenek

[BIP] Przypomnienia (Reminders) nie działają

Recommended Posts

Ustawiłem sobie, żeby pamiętać o lekarstwach. Na 4 razy zadziałało raz. U kogoś to w ogóle działa? Pytam tak trochę retorycznie, wiem, że pewnie nie działa i nie będzie działało, raczej ostrzegam przed używaniem tej funkcji, niż szukam rozwiązania.

Ja czesto uzywam i zawsze przypomina mi wibracja, nawet bez polaczenia z tel. Zapisuja sie w zegarku. Mam stokowy soft i nie modowana aplikacje mifit.

Nie potwierdzam problemow.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Farciarze, wszystkim wszystko działa. A u mnie nie, ale już się przyzwyczaiłem. Zrobię jeszcze raz reset do ustawień fabrycznych i spróbuję.

Farciarze, wszystkim wszystko działa. A u mnie nie, ale już się przyzwyczaiłem. Zrobię jeszcze raz reset do ustawień fabrycznych i spróbuję.
Może masz nie do końca sprawny egzemplarz, bo tak czytam w wątkach jakie jaja masz z nim i kurcze ja osobiście takich problemów nie mam. Powiadomienia ok, różnica tętna to -/+ 2-5 uderzeń w stosunku co palcem na szyi sprawdzam, przypomnienia bez zarzutu, GPS poprawnie pokazuje na otwartej przestrzeni, bo w hali to porażka, bateria 30-40 dni.
I może trafił Ci się jakiś wadliwy egzemplarz.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

• Like 1