Jump to content

Recommended Posts

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Od dawna nie jest to tylko nakładka.  Inne priorytety rozwoju systemu, inne rozwiązania i funkcje.  Jądrem jest Android - to oczywiste. Zauważ, że nawet zarządzanie cpu i baterią jest inne niż w And

@maxprime android 5.0 nowy wygląd interfejsu, wszystko wygląda inaczej, są super animacje sprawdź... Dalvik zastąpiony ART, w 5.0 nie ma juz dalvik...popatrz jak wyglądają aplikacje od google... To ty

Cóż to przykre, że użytkownik Nexusa musi czekać rok by dostać system gdzie ma nowe animacje bo .. tamte z Kitkata są złe? A te z JellyBeana? Aplikacje Google z 5.0? Każdy je może mieć na 4.4.   99%

Kumpel ma w Plusie, ale chodzi mi głównie o to, że tak samo jak Ty nie masz problemów, które koś inny ma na tym samym nexusue 5 i systemie 5.0 tak samo ja czy ktoś inny nie ma problemów na MIUIv6, z którymi Ty się borykałeś, btw: sprawa powiadomień już został rozwiązana w wątku o 4.11.14 trzeba aktywować zarządzanie uprawnieniami.

5% baterii zjadł wyświetlacz włączony 1h 10min z automatycznym podswietleniem.

Policz sobie.

Nie zależy co robisz.

Wysłane z mojego Nexus 5

Może inaczej. Jak będziesz zbliżał się do 5-7% baterii to wklej takie screeny z SOT i całkowitym szczegółowym zuzyciem, wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć i ocenić. ART ma z założenia lepiej zarządzać prądem, czy tak jest - czas pokaże. Po twoich screenach jak na razie tu się nie ma czym chwalić. Wszyscy wiemy, że bateria w N5 ssie. Jak okaże się, że jest lepiej niż było - zauważalnie, można zacząć się zachwycać Lizakiem. Na razie to jedynie kosmetyka jak dla mnie. 

5% baterii zjadł wyświetlacz włączony 1h 10min z automatycznym podswietleniem.

Policz sobie.

Nie zależy co robisz.

Wysłane z mojego Nexus 5

I co związku z tym? Przy twoim uzytkowaniu które jest słabe przy 65% baterii masz 1h 10 minut gdybyś miał więcej procent przy wyświetlaczu szybciej by Ci spadała więc się nie pogrążaj

Może inaczej. Jak będziesz zbliżał się do 5-7% baterii to wklej takie screeny z SOT i całkowitym szczegółowym zuzyciem, wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć i ocenić. ART ma z założenia lepiej zarządzać prądem, czy tak jest - czas pokaże. Po twoich screenach jak na razie tu się nie ma czym chwalić. Wszyscy wiemy, że bateria w N5 ssie. Jak okaże się, że jest lepiej niż było - zauważalnie, można zacząć się zachwycać Lizakiem. Na razie to jedynie kosmetyka jak dla mnie.

Pięknie opisane, lecz ze ss użytkowników wynika że bateria się lekko pogorszyła :) proponuję zakończyć ta bez sensowną dyskusje

Mama zleje mi dupe, ze nie zadzwonie z braku baterii. Wieczorem dam screen. Apropo linku, problemy z Wi-Fi były na wersji preview. Onet brawo. @Elderbary od rana mam świetny humor dzięki Tobie ;)

Wysłane z mojego Nexus 5

Edited by Lalo

Mama zleje mi dupe, ze nie zadzwonie z braku baterii. Wieczorem dam screen. Apropo linku, problemy z Wi-Fi były na wersji preview. Onet brawo. @Elderbary od rana mam świetny humor dzięki Tobie ;)

Wysłane z mojego Nexus 5

Nie ma problemu Panie 5% baterii 1h 10minut. Chyba jesteś jedyną osobą zadowolona z tej baterii :P

Ogarnij to, mam włączone non stop dane, lokalizacja na wysoka dokładność, Wi-Fi, aplikacje w tle np. Google fit.

Telefon pracuje.

Wysłane z mojego Nexus 5

Edited by Lalo

Apropo linku, problemy z Wi-Fi były na wersji preview. Onet brawo. 

Wysłane z mojego Nexus 5

No to w takim razie kolejne, z bardziej wiarygodnego źródła.

http://www.talkandroid.com/226866-lollipop-bug-camera-stops-working-when-flashlight-times-out/

http://www.talkandroid.com/226837-lollipop-bug-adding-a-widget-could-freeze-the-launcher/

Daruj sobie, Lollipop to cud miód malina, to MIUI ma błędy zwłaszcza z powiadomieniami, a bateria w Nexusie jest najlepsza. 

No zaraz sprawdze te Twoje info.

Bo używam latarki i nie miałem żadnego problemu w żadnej z wersji 5.0, bo uzuwam od czerwca.

W lanucherze nic takiego nie zauwazylem.

Wysłane z mojego Nexus 5

Edited by Lalo

No zaraz sprawdze te Twoje info.

Bo używam latarki i nie miałem żadnego problemu w żadnej z wersji 5.0, bo uzuwam od czerwca.

Wysłane z mojego Nexus 5

Bierzesz pod uwagę fakt, że jeśli działa akurat u ciebie to nie znaczy że problemu nie ma?

Wgrany na czysto ten sam obraz na inny taki sam telefon. Raczej nie biorę pod uwagę.

A powinieneś, bo część bugów może wynikać właśnie z upgrade'u, część z używania jakiś tam aplikacji, a niektóre z innych locale (np. https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=79257)

Jak już tak testujesz, to looknij na poniższą listę - tam znajdziesz sporo więcej bugów związanych z Lolipop (ale uwaga - nie tylko). 

https://code.google.com/p/android/issues/list

Edited by dyleck

Lalo. 

Zostało Ci właśnie udowodnione i wręcz pokazane na tacy jak wygląda sprawa użytkowania systemów Android.

Jak widać i sam się własnie przekonałeś, że Twoje wcześniejsze teorie na temat MIUI/Android 5.0 zostały obalone w prosty sposób:

1. Cytujesz wypowiedzi innych na temat MIUI, że to im nie działa i tamto - dzięki temu wyrabiasz sobie opinie i dodatkowo wmawiasz to ludziom mimo, że nie używasz MIUI. Ale np. mi czy innym wszystko działa (już pomijam fakt czy to MIUI 6 czy 5).

2. Następnie Tobie pokazują jak na Androidzie 5.0 są u innych bugi i problemy (mimo, że teraz to Oni nie używają AOSP i przeklejają cytaty z sieci.. ale Tobie działa. 

Wnioski (z powyższych doświadczeń):

- aby mieć porównanie trzeba korzystać z obu systemów. Albo chociaż posiadać równą wiedzę o obu środowiskach.

- nie masz prawa Lalo wmawiać innym jak to MIUI jest prymitywny skoro nie umiesz albo nie posługujesz się tym systemem a jedyne rzeczy o tym systemie wiesz z cytatów innych.

- inni też nie powinni tak walczyć jak powyżej na temat problemów z Androidem 5.0 bo to samo możemy powiedzieć o MIUI 6 który także jest w początkowej fazie rozwoju. Android 5.0 jest oficjalny ok, ale z różnych powodów przedłużano premierę. Dobrze, że w dyskusji nie udzielają się fani Apple bo by sie zaczęło jaki ten iOS 8.1 dobry ale jednak czasem nie da się dzwonić z telefonu...

Dyskusję dalszą uważam za bezsensowną.

Wczoraj miałem okazję pobawić się chwilę Lollipop na Nvidia Shield i jako goły Android w porównaniu do 4.4.X jest wyraźny postęp w usability. W końcu ekranowe przyciski przestały być tak paskudne ;-) ale ta paleta barw... :-) brrrr...

Natomiast powracając do wątku nowości, to wydaje się, że kilka pierwszych wersji jednak będzie cierpiało na choroby wieku dziecięcego:

http://softonet.pl/publikacje/aktualnosci/Android.5.0.Lollipop-klopotow.po.premierze.ciag.dalszy,442

Problem z Wi-Fi był taki ze drenowalo baterie. ROM nie do uzytku.

Jak TVN ogladacie tez we wszystko wierzycie?? Powiedział im jelop ze ma problem z Wi-Fi. Jelopy podkumali.

Prawda jest taka: ROM nie został wydany dla N4/N5/N7 od razu po premierze, ponieważ w wersji last preview wystepowal problem z Wi-Fi.

Jeszcze NVIDIA Shield ma 5.0 ;)

Wysłane z mojego Nexus 5

Ale oni kierują się ''świeżością'' danego modelu.

Pomimo, że mi2s lepszy sprzętowo, to już stary telefon.

A szkoda... Ale cóż, taka kolej rzeczy. Trzeba w przypadku mi2s bawić się w custom.

Tap Tap Tapatalk

Edited by kulig007

mi3 i 4 ok ale redmi? przecież mi2s ma nowszy i mocniejszy procek

Dla Mi2 Xiaomi miało problemy ze zrobieniem stablinego romu wyższego niż 4.1. Dlatego więcej niż oficjalne 4.1 lub special edition 4.4 nie będzie.

mi3 i 4 ok ale redmi? przecież mi2s ma nowszy i mocniejszy procek

Że co? MI2 ma procka z 3Q 2012r a Redmi 1S 4Q 2013r... tak na oko szybko po newsach w necie patrząc także... mocniejszy na pewno ale jak by nie patrzeć to już dziadek ;P

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...