Jump to content

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Dual Sim Niebieski ALLEGRO

Natis
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,

planuje zakup Xiaomi Redmi Note 5 z poniższej aukcji:

https://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-dual-sim-niebieski-i7389044180.html#thumb/5

czy ktoś może się wypowiedzieć czy wersja Androida 8.0 z GLOBAL MIUI jest ok? Rozumiem, że jest to wersja STABLE od xiaomi? Czy ktoś z Was może kupował już telefony z allegro i nie ma problemu ze śmieciowym oprogramowaniem oraz gwarancją?

Dziękuję z góry za informację :)

Oprogramowanie będzie ok bo to wersja global. Sprzedawcą jest bestcena, pytałem ich kiedyś kto realizuje gwarancje na Xiaomi, odpowiedzieli że producent. W życiu. Co najwyżej dystrybutor, ale te telefony nie pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji ( cena za 4/64 to wtedy 1049)więc abc data nie naprawi. Może napisze ktoś kto już naprawiał u nich jakieś Xiaomi to by się rozjaśniło. Na dzis kupując tam telefon, nie licząc huaweiow ja bym nie liczył że tam jest jakakolwiek gwarancja. Samsung Polska na 100% nie naprawia na gwarancji telefonów tam kupionych

Wysłane z Honor 9

• Like 1

Mógłby ktoś w takim razie polecić jakiegoś dobrego sprzedawcę na allegro/bądź sklep gdzie gwarancja jest realizowana na 100% i najlepiej przez abc data, albo po prostu w PL 

Ok, dzięki wielkie, w takim razie zdecyduje się na euro albo x-kom skoro cenowo wszędzie jest tak samo, a jest pewna gwarancja i na dodatek 24 miesiące :) 
Na Allegro cena korzystna i kusząca ale nie ma co ryzykować ;]

• 2 months later...

Podłącze się tutaj co by nie zakładać podobnego tematu.

Mam zamiar zakupić ten model, ale nie ma żadnego wydania romu MiuiPolska dla wersji bez pro w nazwie. Z kolei nigdzie w sklepach nie mogę znaleźć wersji pro. Więc jak to jest, może sprzedawany telefon np. w bestcenie to jednak wersja pro? Specyfikacja z opisu by się zgadzała.

• 1 month later...
19 minut temu, frrancuz napisał:

Bardzo dobrze. Chyba że jesteś fotograf-pasjonat to ponoć nie. Bo tacy narzekają.
W skrócie emoji4.png

RN5p - whyred

Dziękuję za opinię. Super, że mi to napisałeś. Przeczytałem trochę na jego temat i wydaje mi się, ze to dobry wybór, a nie wydam 2000 na fona, bo nie widzę takiej potrzeby.

Aparat w takim telefonie na pewno jest lepszy niż ten co mam w Sony Xperia Z2.... a sama Z2 jest u mnie już ponad 5 lat, zatem pora na zmianę. Zwłaszcza, ze ja kilka razy przegrzałem i ostatnio nawet zapomniała mnie obudzić.....

Do zawodowej fotografii trzeba inny sprzęt. Ten jeśli zrobi fotki gdzie da się przeczytać numer rejestracyjny auta zaparkowanego 5 m od aparatu, to jest git.

Jedyne czego mi będzie brakowało to NFC. No i w sumie szkoda, że nie dali nowszego portu ładowania (USB-C). Ale to drugie to szkopuł.