Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Dual Sim Niebieski ALLEGRO


Natis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

planuje zakup Xiaomi Redmi Note 5 z poniższej aukcji:

https://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-dual-sim-niebieski-i7389044180.html#thumb/5

 

czy ktoś może się wypowiedzieć czy wersja Androida 8.0 z GLOBAL MIUI jest ok? Rozumiem, że jest to wersja STABLE od xiaomi? Czy ktoś z Was może kupował już telefony z allegro i nie ma problemu ze śmieciowym oprogramowaniem oraz gwarancją?

 

Dziękuję z góry za informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie będzie ok bo to wersja global. Sprzedawcą jest bestcena, pytałem ich kiedyś kto realizuje gwarancje na Xiaomi, odpowiedzieli że producent. W życiu. Co najwyżej dystrybutor, ale te telefony nie pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji ( cena za 4/64 to wtedy 1049)więc abc data nie naprawi. Może napisze ktoś kto już naprawiał u nich jakieś Xiaomi to by się rozjaśniło. Na dzis kupując tam telefon, nie licząc huaweiow ja bym nie liczył że tam jest jakakolwiek gwarancja. Samsung Polska na 100% nie naprawia na gwarancji telefonów tam kupionych

Wysłane z Honor 9

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, w takim razie zdecyduje się na euro albo x-kom skoro cenowo wszędzie jest tak samo, a jest pewna gwarancja i na dodatek 24 miesiące :) 
Na Allegro cena korzystna i kusząca ale nie ma co ryzykować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podłącze się tutaj co by nie zakładać podobnego tematu.

Mam zamiar zakupić ten model, ale nie ma żadnego wydania romu MiuiPolska dla wersji bez pro w nazwie. Z kolei nigdzie w sklepach nie mogę znaleźć wersji pro. Więc jak to jest, może sprzedawany telefon np. w bestcenie to jednak wersja pro? Specyfikacja z opisu by się zgadzała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
19 minut temu, frrancuz napisał:

Bardzo dobrze. Chyba że jesteś fotograf-pasjonat to ponoć nie. Bo tacy narzekają.
W skrócie emoji4.png

RN5p - whyred
 

Dziękuję za opinię. Super, że mi to napisałeś. Przeczytałem trochę na jego temat i wydaje mi się, ze to dobry wybór, a nie wydam 2000 na fona, bo nie widzę takiej potrzeby.

Aparat w takim telefonie na pewno jest lepszy niż ten co mam w Sony Xperia Z2.... a sama Z2 jest u mnie już ponad 5 lat, zatem pora na zmianę. Zwłaszcza, ze ja kilka razy przegrzałem i ostatnio nawet zapomniała mnie obudzić.....

Do zawodowej fotografii trzeba inny sprzęt. Ten jeśli zrobi fotki gdzie da się przeczytać numer rejestracyjny auta zaparkowanego 5 m od aparatu, to jest git.

Jedyne czego mi będzie brakowało to NFC. No i w sumie szkoda, że nie dali nowszego portu ładowania (USB-C). Ale to drugie to szkopuł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...