Skocz do zawartości

Spotify - w Android TV 8


Cacper

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na problem z wyszukiwaniem głosowym w Spotify. W poprzedniej wersji jak byłem w aplikacji i kliknąłem guzik wyszukiwania głosowego to wyszukiwał w spotify. Teraz mimo tego, że spotify jest odpalony wyszukiwanie głosowe dalej daje wyniki dla YouTuba. Ktoś wie jak temu zaradzić?

  •  
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Z tego co czytałem jest to normalne działanie wyszukiwania głosowego we wszystkich aplikacjach po aktualizacji boxa do oreo.

    Jeżeli chcesz wyszukać coś jedynie w danej aplikacji, musisz kliknąć w aplikacji w wyszukiwanie, a nie na pilocie.

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dostałem odpowiedź w tym temacie od samego Spotify:

    Przykro nam, że masz problem z wydajnością aplikacji na telewizorze Android TV 8 Oreo. Chętnie wyjaśnimy jak to działa obecnie.
    W przeciwieństwie do innego urządzenia z Google Now, nie możesz jeszcze dać komendę "Play (Artist, Album, Song)". W przeciwnym razie otwiera się YouTube. Obecnie nie ma sposobu by to zmienić, więc na razie masz mówić tylko nazwę wykonawca albumu lub utworu, a następnie przejdź do kart Spotify i kliknąć "Play".
    Wyszukiwanie głosowe to nowa funkcja, która teraz rozwija się i będzie działać lepiej i lepiej. Nasi najlepsi deweloperzy ciągle pracują w celu ulepszenia algorytmów tej funkcji.
    Mamy nadzieję, że udało się nam nieco wyjaśnić tę kwestię. Jeśli będziesz miał jakieś jeszcze pytania lub wątpliwości, daj nam znać.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • mrosi zablokował(a) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...