Jump to content

Cacper

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

Everything posted by Cacper

 1. Mój Mi Box 4K też ma taką wersję, dzięki za odpowiedz.
 2. Jaka jest w chwili obecnej oficjalna wersja oprogramowania i zabezpieczeń dla Mi Box 4K ?
 3. Jaka jest w chwili obecnej oficjalna wersja oprogramowania i zabezpieczeń dla Mi Box S oraz jego poprzednika Mi Box 4K ?
 4. Widzę, że nie dostanę konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie. Widać, że tematyka samego urządzenia jak i systemu z dnia na dzień się wyczerpuje, szkoda.
 5. Czym się różni wersja oprogramowania Oreo 8.0 a 8.1 ? Czy mi box 3 4k dostanie aktualizację do wersji 8.1 ?
 6. Innych problemów z urządzeniem wcześniej ani teraz nie doświadczyłem, nie zauważyłem aby coś innego nie działało, jedynie te Google Play. Teraz mam najnowszą aktualizację Google Play, która działa już poprawnie.
 7. Rozwiązałem swój problem bez niczyjej pomocy - Zrobiłem twardy reset urządzenia , to znaczy uruchomiłem operację usunięcia wszystkiego do stanu fabrycznego urządzenia. Teraz działa jak należy.
 8. Znalazłem powód - najnowsza wersja Google Play chyba nie jest kompatybilna z mi box 4K 8.0 Odinstalowałem najnowszą wersję aplikacji z zakładki "Aplikacje", ale po kilku minutach użytkowania urządzenia znika z pola widzenia.
 9. W dniu dzisiejszym na moim mi boxie nie działa aplikacja Google Play. Po uruchomieniu ponownym - aplikacja ta znikła z mojego panelu aplikacji. Czy da się jakoś ją przywrócić? Czyżby nowa aktualizacja nastąpiła, że są problemy z samym Google Play. Inne apki działają.
 10. Aplikacja jest już widoczna w Google Play na mi boxie. Sama aplikacja podobna jest do Prime Video, jest bardzo wolna, przy każdym uruchomionym materiale pojawią się pixele.
 11. A coś legalnego to: WP Pilot, Player+, IPLA (pakiet ipla polonia) -> działają one na terytorium UE
 12. Korzystam z listy bestbuyiptv.com (serwis płatny) Z obrazem nie mam problemu. Na Mi Box mam włączone wifi po 5GHz od samego początku. Nie mam żadnego problemu z innymi aplikacjami typu Netflix, YouTube itp. chodzą u mnie celująco dobrze, bez żadnych zacięć.
 13. Nie próbowałem jeszcze tego Smart IPTV. Ale aplikacje IPTV Pro oraz Perfect Player sprawdziłem, zacinają się one przy oglądaniu telewizji. Przy IPTV Pro mam wrażenie że dany program po kliknięciu na niego jest cofany/zapętlony o kilka minut wstecz przy każdym uruchomieniu danego kanału. Uruchamia się w tym samym momencie co za poprzednim razem. Też tak macie/mieliście? Mam internet o prędkości 150mb/s z kablówki UPC.
 14. Witam, jaki byłby najlepszy, dobry program (aplikacja na android tv) do oglądania przez cały czas w domowym zaciszu telewizji IPTV / format m3u, jaki byście polecili ?
 15. Wszystkie pozycje w jakości 4K w playerze - https://player.pl/playerplus/kolekcje/player-4kl,237488
 16. Nie ma tu żadnych konkretnych porad, ciekawostek przy codziennym użytkowaniu urządzenia, aplikacji itp. Szkoda
 17. Też posiadam podobną mini klawiaturkę i też fajnie, super działa, polecam.
 18. Aplikacja TVN Player ma to do siebie, że nie za pierwszym razem cokolwiek uruchomisz, lub większa część działa, a pozostała już nie. Wyłącz aplikację i ją ponownie włącz, ewentualnie odinstaluj apkę i jeszcze raz ją zainstaluj lub zaloguj się ponownie. Powinno zadziałać. Jak masz takie częste usterki zgłaszaj to do serwisu. Czym nas więcej może obsługa techniczna poprawi wiele błędów co do samej aplikacji i poprawności działania na Android TV. Kółeczko niebieskie, też u mnie czasem długo się kręci, choć mając od kilku tygodni internet o prędkości 150mb/s nie mam prawie już z nim kłopotów, wcześniej miałem 60mb/s. Materiały 4K u mnie działają z telewizorem zwykłym HD oraz Full HD, jak i w telewizorze z 4K. Więc to raczej nie od tego. Szybciej od internetu może to wynikać. Router/modem mam blisko telewizora.
 19. Posiadam Xiaomi Mi Box są seriale i filmy w jakości 4K, nie ma pod tym specjalnej oddzielnej zakładki z ofertą 4K, ale są pozycje w 4K które z łatwością można odnaleźć. Produkcje 4K w moim przypadku lecą, posiadam internet 150mb/s od UPC.
 20. Prawdopodobnie aplikacji HBO GO nie mają w innych krajach Europejskich, gdzie są nadawane kanały HBO, to nie tylko u nas. Choć mam wrażenie, że o samej aplikacji to my Polacy domagamy się najbardziej.
 21. Ile może wyciągnąć internetu urządzenie Mi Box 4K ? Rozchodzi mi o szybkość jak i pobieranie. Posiadam internet w UPC 150mb/s. Obecnie działam na wifi, czy polecacie połączenie przez kabel?
 22. Mam na Kodi 18 wtyczkę oraz wykupionego Playera z opcją HBO GO. Minusem tego wszystkiego jest aby cokolwiek obejrzeć to to że człowiek musi sporo się na klikać.
 23. Czy coś nowego jest w temacie HBO GO na Android TV Oreo ?
 24. Czy monitor komputerowy z wejściami HDMI będzie działał z urządzeniem Mi Box 3 4K albo np. z dekoderem telewizyjnym UPC, nc+ itp. ?
×
×
 • Create New...