Skocz do zawartości

[Rom] Cyanogenmod 11 (Kitkat 4.4.4) Redmi 1S Build R26 [14/04/15]


eXclusive

Rekomendowane odpowiedzi

A co daje włączenie/wyłączenie tego TuneAway?

 

bez tego nie będą działać np. jednocześnie przesył danych na SIM 1 i cokolwiek na SIM 2 (odbieranie sms, dzwonienie) odnosi się wówczac wrażenie że wywala z usług, ale faktycznie jest to brak uruchomienia tej opcji :P

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba działało z wyłączonym TuneIn, ale nie testowałem jakoś dokładnie.

 

Natomiast zauważyłem jeszcze jeden problem. Jak mam profil dźwiękowy "Domyślny" to nie słychać przychodzącego połączenia z SIM2 (jest niemy). Jak przełączę profil na jakikolwiek inny, to wtedy słychać, ale nie da się zmienić np. dzwonka SMS (ma przypisany dźwięk dzwonka połączenia i nie jestem go wstanie zmienić na inny). Jakieś rozwiązanie/obejście problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję, wybieram dzwonek, ale zmiany się nie zapisują. Jest tam wpisany dźwięk przychodzącego połączenia. Przy profilu domyślnym działa. Teraz jeszcze pomyślałem, że może on się pod spodem zmienia, ale tylko wyświetla się zły, zaraz przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź do ustawień przycisków i tam dodaj w ustawieniach power button opcje screen shot i wtedy pojawi się możliwość jak przytrzymasz guzik wyłączenia telefonu

To mi już działa, ale dzięki :)

 

Co do dzwonków/profili. Przetestowałem. Opiszę jak to wygląda:

1. Profil domyślny:

Dźwięk powiadomienia = "pik pik.."

Dźwięk dzwonka = "ring ring!"

Dźwięk SMSa = "plum!"

 

Takie ustawiam, takie się wyświetlają i takie działają.

 

2. Profil praca:

Dźwięk powiadomienia = "pik pik.."

Dźwięk dzwonka = "ring ring!"

Dźwięk SMSa = "ring ring!"

 

Próbuję zmienić dzwonek SMSa na "plum!" i wciąż wyświetla się "ring ring!". A w praktyce, jak przychodzi SMS to wydaje dźwięk "pik pik.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mto,

 

przetestowałem toto, i faktycznie pisze że używa dźwięku dzwonka ale używa tego co mu ustawię - Ty może masz dane żeby używał dźwięku powiadomień.. ja się wcześniej nie bawiłem profilami, używam jednego cały czas, można to sprawdzić i przedstawić developerom, widocznie profile skopane są.. sprawdzę jeszcze hiszpańskie forum czy problem im znany jest

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja profilami nie chcę mieszać. Po prostu problem jaki mam to to, że na domyślnym profilu nie słychać dzwonka z SIM2. Cisza całkowita.

Myślałem, że zmiana profili coś pomoże - i pomogła na dzwonek, ale zaszkodziła SMSom.

Edytowane przez mto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są na pasku przełączników, który łatwo ściągnąć na dół ;)

U mnie też cały czas problem występuje, ale tak jak wcześniej pisałem, jakoś sobie z nim radzę.

Co do poprawki w najnowszej wersji, chyba chodzi o czujnik zbliżeniowy tuż po wybudzeniu aparatu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje u mnie problem z ładowaniem z dokładnie po ładowaniu. Odłącza naładowany telefon 100% i po kilku minutach mam już ...... 45% 35, różnie. Restart pomaga i wskazanie znów jest prawidłowe. Zaznaczam, przy każdym odłączeniu od ładowarki to się dzieje. wie ktoś co to ?

 

A i potwierdzam nadal sie włączają aplikacje przy rozmowie, aplikacje których nie mam nawet na pulpicie. No cóż taka już chyba przypadłość tego systemu. No i oczywiście nie działa poprawnie konfiguracja profili :(

 

 

czyściłeś CACHE i DALVIK?

 

 

 

Known bugs:

  • During a call, the screen turns off but touch is not always deactivated.
  • Miracast / Wifi Display doesn't work.

 

dopisali ten dotyk podczas rozmowy do listy bugów, więc będą naprawiać

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem caly czas zadowolony z c11 jak kupowalem rd1s myslalem takie bebechy to bedzie smigac ale to miui to byla porazka(wersja od37 do 42 chyba nawet nie pamietam) dopiero na c11 telefon pracuje tak szybko jak sobie wyobrazalem ze bedzie od poczatku chodzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem jakiś czas temu cm 11 tajny ROM choć w wersji r3 a taka miałem było za dużo bugów. Czy zostało juz poprawione:

1 sensor zbliżeniowy podczas dzwonienia

2 taka szara elipsa ukazująca się na ekranie blokady

3 ścinanie sie muzyki na słuchawkach w apollo

4 i najważniejsze wydalanie z sieci i nawet nic nie mówienie o tym uzytkownikowi . a potem heh przychodziło "6 osób pro owalo się z toba połączyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje u mnie problem z ładowaniem z dokładnie po ładowaniu. Odłącza naładowany telefon 100% i po kilku minutach mam już ...... 45% 35, różnie. Restart pomaga i wskazanie znów jest prawidłowe. Zaznaczam, przy każdym odłączeniu od ładowarki to się dzieje. wie ktoś co to ?

 

A i potwierdzam nadal sie włączają aplikacje przy rozmowie, aplikacje których nie mam nawet na pulpicie. No cóż taka już chyba przypadłość tego systemu. No i oczywiście nie działa poprawnie konfiguracja profili :(

Standardzik, jest problem zdaję się z procesem odpowiadajacym za ładowanie baterii. On powinien się zamknąć/rzadziej włączać, a działa non stop. Zobacz w statystykach CPU, bo nie powinien przechodzić telefon w deep sleep

 

Dwa na xiaomi w v45 jest podobnie, bo jest z-ram i jak nie zamkniesz aplikacji z z-ramu to rżnie też sporo baterii. To cię nie dotyczy, ale problemów może być wiele przy takich samych objawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów

 

 

JAK USTAWIĆ ZAPIS ZDJĘĆ NA KARTĘ SD ?

 

serio? :D

 

 

IBhrKsy.png

Yqh6zu4.png

 

 

 

Standardzik, jest problem zdaję się z procesem odpowiadajacym za ładowanie baterii. On powinien się zamknąć/rzadziej włączać, a działa non stop. Zobacz w statystykach CPU, bo nie powinien przechodzić telefon w deep sleep

 

Dwa na xiaomi w v45 jest podobnie, bo jest z-ram i jak nie zamkniesz aplikacji z z-ramu to rżnie też sporo baterii. To cię nie dotyczy, ale problemów może być wiele przy takich samych objawach.

 

nie spotkałem się z tym problemem ani na MIUI ani na CM

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś używa tego traffic monitor? Bo jakoś standardowy też mi nie chce działać. Po restarcie telefonu zawsze muszę go włączać na nowo.:-[

 

GravityBox [KK] v3.4.8

Xposed 2.7 experimental1

 

Dwa, jak chce wejść w dialerze w Settings to mi wykrzacza aplikacje i wywala z niej.

 

Trzy, da się jakoś sformatować książkę telefoniczną aby te kontakty były mniejsze?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...