Kris88

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kris88

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  s1
 1. Miałęm wrażenie że wszystkie "główne katalogi" przejżałęm a tu faktycznie, dzięki
 2. Mam takie głupie pytanie gdzie się zapisuje rom jak klikne "aktualizuj" Na poprzednim cm po kliknieciu rom się pobierał i tel przechodził odrazu do twrp i się wgrywał. Tutaj po ściagnieciu odpala się twrp ale rom się nie wgrywa a ja go nie umiem znaleźć?
 3. Działają wam powiadomienia? Mi wiadomości z vibera często dochodzą dopiero jak odblokuje telefon
 4. A skąd ja miałem o tym wiedzieć ;] wyskoczyło okienko że jestn nowy android nie pisało nic że nowa wersja tylko była podana data wiec zrobiłęm klik i był płacz że tel nie działą.... btw jak rozumiecie full wipe - data cache i dalvik? czy trzeba coś jeszcze?
 5. da się już z tgeo dzownić i odbierać połączenia? Jednym słowem warto przesiadać się z cm11 bo jak klikłem aktualizację i zrobił mi się telefon bez funkcji dzwonienia to szału dostałem.
 6. Jestem na R19 i wydaje się całkiem ok, Bateria faktycznie trzyma elegancko.
 7. Witam, U mnie główny problem to grzane telefonu i drenaż bateri. Problem wystapuje "czasem" nie zawsze.
 8. Chyba masz racje po restarcie telfonu już się nie grzeje a bateria trzyma dłużej. Pojawił mi się jeszcze jakiś problem z kolorami - to co miało być przeźroczyste było białe ( tapeta w menu i otoczki niektórych ikonek na pulpicie ) - pomugł dopiero restet z wyciągnieciem bateri na żwyca.
 9. hmmm to całkowicie inaczej jak u mnie. Tzn wcześniej na CM na moim normalnym użytkowaniu tj wifi non stop + sms dzwonnienei powiedzmy że mało + viber po wifi troche. wytrzymywał 2 dni ( 1 sim) gdybym go tak zostawił bez kożystania było by spokojnie 3 dni. Teraz na tym nowym czuje lekkie ciepełko w ręce i po 1 ok 17h miałęm już tylko 30% bateri.
 10. Testuje. Mam wrażenei że telefon się grzje i bateria zbyt szybko maleje jak na CM. ( jast tak samo jak na miui )
 11. Wszystko działa ?? Bo siędzę na miui 47 i chciałbym uniknąć kolejnego rozczarowania i ponownej konfiguracji
 12. Tak jak mówie telefon wyszedł z pół roku temu a do dziś nie ma na niego sprawnego romu. przypomina mi się pewien filmik https://www.youtube.com/watch?v=paKmPiUJfE4 Ja wiem że mnie dymają a większość tutaj chyba nie ;]
 13. Wystarczyło 6 minut żeby ktoś napisał że jednak NIE działa.