Jump to content
  • 0

Jaki smartfon do 1000zl tylko raty.

maxio69
 Share

Question

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem któregoś ze smartfonów ze stajni xiaomi.

Max mogę wydać 1000zl. Chce kupić w polskim sklepie gdyż chce wziąść go na raty.

Max 20 rat.

Zastanawiam się nad redmi 5 plus w rtv euro jest on akurat za 999zl.

Dobrze by było jak by miał 4gb RAM.

Czy jest jakaś inna alternatywa do wyżej wymienionego modelu?

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0
2 minuty temu, maxio69 napisał:

Ok a co oprócz aparatu się w nim różni?

Dużo, bo jeszcze procesor szybszy nowszy, a zarazem bardziej oszczedny. Chyba szybsza pamięć. Lepszy ekran (nie tylko rozdzielczość) i ogólnie solidniejsze wykonanie. WiFi dwuzakresowe AC. Tyle pamiętam, miałem obydwa i różnice są wyraźnie zauważalne.

• 0
1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Podałeś mi porównanie ale z z5 od Sony.

Tu jest to co ma być.

https://m.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=9120&idPhone1=8959

Z tego co widzę to ma dwie kamery i procesor o dziwo z mniejszym taktowaniem. Więc o co tu chodzi?

• 0
19 minut temu, maxio69 napisał:

procesor o dziwo z mniejszym taktowaniem. Więc o co tu chodzi?

Taktowanie to nie wszystko, a w zasadzie nic! Wpisz w szukajce "Snapdragon 636 vs 625" to znajdziesz różnice. Skok ogólnej wydajności przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii jest zauważalny.

• 0

Ok to pewnie kupię tego note. Za pewno w x komie. A tak się jeszcze zapytam bo to będzie mój pierwszy xiaomi czy coś szczególnego muszę z nim robić na starcie czy normalnie go włączam jak każdy inny nowy telefon i korzystam?

• 0

Dołączę się do wątku, ponieważ będę wracał do marki Xiaomi po średnio udanej przygodzie z Lenovo.

Zalecacie kupić Redmi Note 5 64GB z mi-home.pl czy x-kom / RTV Euro AGD też będzie ok? Pamiętam, że kiedyś były kwestie związane z MIUI PL i odpowiednią konfiguracją telefonu. Teraz jest tylko MIUI Global czy, któreś z telefonów są lepiej skonfigurowane? One od razu mają zainstalowaną najnowszą wersję MIUI czy po włączeniu zaktualizują się do najnowszej wersji automatycznie?

• 0

^^ przejrzyj forum, znajdziesz wiele cennych informacji. Chcesz "miui polska" (xiaomi.eu) - masz poradniki, po kolei co i jak, nie chcesz się bawić, zostawiasz fabryczny global i on się będzie sam co jakiś tam dłuższy czas aktualizował. Od Ciebie tylko i wyłącznie zależy z czego chcesz korzystać, patrząc po forum znajdą się zwolennicy obu.

• Like 1