Skocz do zawartości
  • 0

Jaki smartfon do 1000zl tylko raty.


maxio69

Pytanie

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem któregoś ze smartfonów ze stajni xiaomi.

Max mogę wydać 1000zl. Chce kupić w polskim sklepie gdyż chce wziąść go na raty.

Max 20 rat.

Zastanawiam się nad redmi 5 plus w rtv euro jest on akurat za 999zl.

Dobrze by było jak by miał 4gb RAM.

Czy jest jakaś inna alternatywa do wyżej wymienionego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dokładnie, spora różnica na plus w stosunku do redmi 5 plus https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-note-5-64gb-blue tu trochę taniej, ale rok gwarancji (można negocjować cenę) https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-5-464GB-Zloty-EU-LTE/1157

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, maxio69 napisał:

Ok a co oprócz aparatu się w nim różni?

Dużo, bo jeszcze procesor szybszy nowszy, a zarazem bardziej oszczedny. Chyba szybsza pamięć. Lepszy ekran (nie tylko rozdzielczość) i ogólnie solidniejsze wykonanie. WiFi dwuzakresowe AC. Tyle pamiętam, miałem obydwa i różnice są wyraźnie zauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Podałeś mi porównanie ale z z5 od Sony.

Tu jest to co ma być.

https://m.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=9120&idPhone1=8959

Z tego co widzę to ma dwie kamery i procesor o dziwo z mniejszym taktowaniem. Więc o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, maxio69 napisał:

procesor o dziwo z mniejszym taktowaniem. Więc o co tu chodzi?

Taktowanie to nie wszystko, a w zasadzie nic! Wpisz w szukajce "Snapdragon 636 vs 625" to znajdziesz różnice. Skok ogólnej wydajności przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii jest zauważalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołączę się do wątku, ponieważ będę wracał do marki Xiaomi po średnio udanej przygodzie z Lenovo.

Zalecacie kupić Redmi Note 5 64GB z mi-home.pl czy x-kom / RTV Euro AGD też będzie ok? Pamiętam, że kiedyś były kwestie związane z MIUI PL i odpowiednią konfiguracją telefonu. Teraz jest tylko MIUI Global czy, któreś z telefonów są lepiej skonfigurowane? One od razu mają zainstalowaną najnowszą wersję MIUI czy po włączeniu zaktualizują się do najnowszej wersji automatycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

^^ przejrzyj forum, znajdziesz wiele cennych informacji. Chcesz "miui polska" (xiaomi.eu) - masz poradniki, po kolei co i jak, nie chcesz się bawić, zostawiasz fabryczny global i on się będzie sam co jakiś tam dłuższy czas aktualizował. Od Ciebie tylko i wyłącznie zależy z czego chcesz korzystać, patrząc po forum znajdą się zwolennicy obu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...