Skocz do zawartości

Brak sieci


Marianka13

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, generalnie w moim telefonie kompletnie nie widzi sieci, nic się nie łączy.  Karta sim sprawdzona - działa, a na tel sprawdziłam 3 różne karty - żadna nie ruszyła. Próbowałam ustawiać swoje APN, nie działa. Widzi, że karta jest, odczytuje sieć i nr tel. Nie łączy się z niczym. Problem zaczął się, gdy nie działały mi dane mobilne za granicą (teraz już wiem, że po prostu były wyłączone przez operatora), więc wyjęłam i włożyłam kartę sim. Od tego momentu nie łączy się z siecią. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2018 o 11:22, Marianka13 napisał:

Cześć, generalnie w moim telefonie kompletnie nie widzi sieci, nic się nie łączy.  Karta sim sprawdzona - działa, a na tel sprawdziłam 3 różne karty - żadna nie ruszyła. Próbowałam ustawiać swoje APN, nie działa. Widzi, że karta jest, odczytuje sieć i nr tel. Nie łączy się z niczym. Problem zaczął się, gdy nie działały mi dane mobilne za granicą (teraz już wiem, że po prostu były wyłączone przez operatora), więc wyjęłam i włożyłam kartę sim. Od tego momentu nie łączy się z siecią. 

Mam to samo w Redmi 4 Prime u żony. Wysłałem do serwisu. Nic nie pomagało, ani myk z podmianą modemów przez TWRP ani miflash china dev czy stable. Póki co mój Redmi 4 Prime działa.

Ale nie tylko my mamy ten problem:

http://en.miui.com/thread-1770298-1-1.html

Czekam na to co powiedzą.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...