Jump to content

mi4, warty kupna ?

kkolodziej
 Share

Recommended Posts

Gry to inna bajka a telefon miał już swoją premierę więc przybliżone terminy powinni znać. Zresztą gdzieś na forum było że xiaomi podało datę dla wersji 64GB ( chyba 26 sierpnia na ibuygou pewnie parę dni póżniej)  więc  nie ma co dalej ciągnąć tematu 

• 4 weeks later...

z innej beczki, w jakiej walucie teraz najlepiej kupic mi4 na ibuygou ? dolar wychodzi troche drogawo 1 388,78 PLN wg konwertera paypala za biały 16gb bez przesyłki . Albo inaczej ceny na stonie podane są w usd ,jak moge sprawdzic cene np w euro?

Edited by ZduneX25

• 2 weeks later...

Nie do końca. Wgraj MIUIPolska ze strony.

Dzięki! Wydawało mi się, że skoro w nagłówku informacji o systemie jest graficzka MIUI Polska, to jest to ta sama wersja co na forum.

W każdym razie teraz wrzuciłem 4.9.26 metodą pierwszą i oswajam się ze zmianami ;-)

Najbardziej zdziwiło mnie działania klawisza menu, który teraz wyświetla ostatnie/aktywne aplikacje.

Wersja z lte działającym na Europę na wyjść na koniec roku. Ja celowo zrezygnowałem- u mnie w mieście prędzej trafię na darmowe wi-fi niż lte. Zresztą do niczego mi nie potrzebne. Na dodatek baterię siorbie bardziej niż 3G.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...