Jump to content

Sajlenty

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sajlenty last won the day on September 9 2014

Sajlenty had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Sajlenty

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 02/19/1998

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zielona Góra/Gubin

Kontakt z Tobą

 • Skype
  nikij.truscott

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xperia Z1
 1. Ostatnio coś mi się stało z Mi4 i padł głośnik. Wygląda na problem z hardware, więc chcąc nie chcąc muszę odesłać telefon na gwarancję. Ktoś mi może opisać krok po kroku jak to zrobić? Kupowałem na ibuygou.
 2. Nikt nie spotkał się z takim problemem?
 3. Cześć. Mam taki problem z mi4, że w pewnym momencie jak oglądałem film na YouTube padł mi dźwięk. Juz kilka razy tak miałem, ale wystarczyło wyłączyć aplikacje i działało. A teraz padł cały głośnik. Działają podłączone słuchawki, działa też głośnik od rozmów. Ale ten główny, u dołu telefonu - nic. Reset telefonu nie pomógł, wipe tez nie. Idzie coś z tym zrobić czy trzeba serwisować?
 4. Cześć. Mam pytanie dotyczące doładowywania konta Xioami tymi MiKredytami. Jak to się robi? Chciałem sobie zainstalować motyw, ale kosztuje 6 kredytów.
 5. No wiem, mam tak kilka aplikacji zablokowanych, tylko zasiałem panikę, że mam 3GB, a tak mam <900, bo łojezumam3gbatylko1używam. Niemniej dzięki
 6. O, to dobrze - skorzystam, bo z niektórych aplikacji powiadomienia działają tylko gdy ich proces jest włączony :/
 7. Dzięki! Przy okazji, jest jakiś sens w czyszczeniu aplikacji pod przyciskiem Menu? Czy lepiej zablokować sobie kilka najważniejszych i żyć z tym fantem dalej? Wybaczcie że tak pytam o wszystko, ale jestem przyzwyczajony do zwykłego androida, konkretnie tego z Xperii i chciałbym po prostu w granicach możliwości mieć to co tam
 8. Da się zrobić (albo może jest taki motyw czy coś), żeby powiadomienia widniały zawsze na pasku, tam gdzie bateria, sieć, zasięg, siła wifi, itd. i nie musieć rozwijać go?
 9. To da się jakoś naprawić problem z niemożnością pobierania załączników bez WiFi? I czy da się włączyć jakiekolwiek powiadomienia ze snapchata? O messengera nie pytam, bo działa, ale tylko dopóki jest włączony proces. I czy wahający się między 1GB wolna pamięć RAM to rzecz normalna?
 10. Dzięki wielkie. Chociaż nieraz działają, nieraz nie. xd Ale największy problem mam z synchronizacją gmaila. Strasznie muli synchronizację, w aplikacji Pobrane chyba pobiera wszystkie obrazki z gmaila. Okej. Mam taki problem. Wiadomości dostaję już normalnie (musiałem wszystkie usunąć), ale. Jeśli w wiadomości jest obrazek to wiadomość dostaję, ale bez obrazka. A to dlatego, że aplikacja Pobrane koniecznie chce go pobierać przez WiFi, pomimo tego, że w jej ustawieniach mam ustawiony brak limitu. Idzie to obejść?
 11. Można zrobić żeby np. powiadomienia z WhatsAppa pojawiały się na pasku czy muszę za każdym razem go rozwijać i przesuwać w lewo? (albo żeby się w ogóle, pojawiały, bo nieraz ich nie ma) Da się to zmienić czy to uroki MIUI? I czy dymki czasu messengera to coś czego MIUI nigdy nie wspierało?
 12. Jestem od dzisiaj posiadaczem Xiaomi Mi4 i zauważyłem, że transmisja danych osiąga prędkości oszałamiających 0,50Mbps podczas gry Z1 w tym samym miejscu osiągało ~6Mbps. Dlaczego tak się dzieje? Temat do zamknięcia, jestem idiotą. To po prostu gówniany Play.
 13. Tak, przeszedłem z v5. Wyczyściłem dane sklepu Play i usług Google Play i nadal to samo.
×
×
 • Create New...