Skocz do zawartości

Mi note 2 niski wynik w antutu


pr00

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.12.2017 o 11:47, pr00 napisał:

Witam. Dzisiaj zrobiłem test i wyszło mi tylko 114k punktów, czy to może być wina softu ? Załączam screen z informacjami o systemie.

 

Może jak robiłeś test to miałeś nagrzany telefon, u mnie gdy jest ciepły to wtedy wynik wychodzi o wiele niższy.

 

18 godzin temu, matt_berninger napisał:

Dziwne, ja na tym romie, wersja też 4gb, wynik ponad 170k

Jakim cudem masz 170k, najwięcej miałem 150k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!
Niedawno stałem się posiadaczem tego telefonu (4/64GB) i zanim zabrałem się za zabawę z bootloaderem, kilka dni "przesiedziałem" na MIUI 8 Global stable.
Zrobiłem test Antutu i pozytywnie zaskoczył mnie wynik w granicach 152k punktów. Po przejsciu na MIUI 9 Polska wydajność ta spadła poniżej 110k punktów. 
Pytanie brzmi: Jakie wyniki udało się wam uzyskać na MIUI Polska? oraz jaki Kernel spośród dostępnych na XDA polecacie?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"problem" (?) przewija się z tego co widziałem przy różnych modelach, a dla tego telefonu ktoś utworzył już taki wątek tylko w innym dziale, patrz tu:

Nie patrzyłem na cyfry i benchmarki, ale dla mnie na xiaomi.eu ten telefon i poszczególne części składowe działają dużo lepiej niż na Globalu - takie było moje pierwsze odczucie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość twierdzi, że wynik antutu to tylko puste cyferki. Posiadając RN3P mogę stwierdzić, że cyferki jednak mają jakieś znaczenie,  bo dość często, gdy się nudzę to robię testy i "testuję" kernele. A do RN3P wyszła kiedyś felerna aktualizacja, po której telefon się przycinał. Po tescie wyszło, że wydajność według antutu spadła dla tamtego przypadku z 80k do około 35k i jednak to nie suche cyferki, bo dało się to odczuć. 
W  przypadku Mi Note 2 spadek też był z około 153k do około 105k, ale wydaje mi się, że to nadal za wysoki wynik, aby było to odczywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na global miui 8 miałem podobny wynik, jakieś 114k.

Po aktualizacji miui 9 global, robiłem przed chwilą test i wyszło 153k. 

Próbowałem powtórzyć test by zrobić screen i spadło o 30k. Nie wiem czym ten test się kierował za pierwszym wynikiem :P Może się zagrzał.

Edytowane przez MST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...