Skocz do zawartości

Chiński Samsung galaxy s5.600zł


AlfPaczino

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania chińską podróbke sgs5. Telefon w stanie idealnym. 
Jest nowy, nie posiada gwarancji. Nie wiem jakie ma bebechy, nie dziala pulsometr i czytnik lini papilarnych. Kupiony pare dni temu.
 
Wiecej o nim nie wiem, a nie chce wciskac kitu.
 
 
Galeria:
 
http://www.aukcjoner.pl/gallery/017403408-.html#I1
 
Kontakt: 694959213 (odpisuje na sms)
 
Cena:600 zl do sporej negocjacji. Pilnie potrzebuje gotówki. Rozważę prawie każda oferte!
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmienił nazwę, to już nie jest żadna kopia.

Aczkolwiek drugi człon nazwy też bym zmienił...

 

Jak nie kopia jak na zdjeciach jak byk jest SAMSUNG na telefonie

 

Zmiana literki w nazwie czy opisie nic nie zmienia

 

Nawet gdyby na towarze bylo napisane SSamsung to i tak wedle prawa bylo by uznane za podrobke 

 

Moze lepiej na OLX wystaw, potem usun ogloszenie i nie bedzie sladu po nim. Allegro jako najwiekszy portal jest najpilniej pilnowane wiec szansa na wtope tu jest najwieksza

Edytowane przez Accessories 4 You
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wbił na Rynek, np. w Krakowie... Moooocno przykleił do bruku, czekał na wkręconych, nagrał, wrzucił do neta podpisując Samsónk prank..... I zgarniał hajs z jutuba :-D heh....

Tapatalk User from Mi2s

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam od razu musi. Póki płaci za prowizje to allegro nawet palca nie podniesie na niego. Gorzej jak jakiś policyjant, prokurator, albo ktoś obczajony w temacie trafi na aukcję, ale wtedy i zamazywanie logo nie pomoże ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Trzeba sprawdzić jego parametry i według tego określić cenę w porównaniu z podobnymi na rynku a sprzedawać jako "no name" i już.

Jest tyle wart ile aktualnie są warte podzespoły z jakich jest poskładany.

Jak działa, to czego niszczyć, usunąć logo tylko, bo parametrów takich jak s5 to nie ma na bank, podejrzewam że nawet s2 go bije :-)

Zresztą, puść mu test antutu i zobaczysz co tam siedzi.

Edytowane przez raf7705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naoxl ogloszenia leca natychmiast, moze dlatego, ze tam się nie płaci. Jutro porobie inne zdjęcia, pozakrywam loga i wystawie na oxl, bo jak było tam ogloszenie to odzew był spory, duzo wiekszy niż na allegro... No co poradzić.

 

 

Ps. Robicie tylko niepotrzebny offtop. Nie interesuje mnie co byście woleli w tej cenie ani jakie telefony są lepsze. Oferty typu 10 złoty też sobie darujcie bo tylko robicie mi tutaj syf. Jakbym sprzedawał to jako oryginał to inna sprawa, ale mówie otwarcie co to jest. Nie widze powodów do dalszej dyskusji.

 

Dziękuje, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...