Skocz do zawartości

Kamery współpracujące z aplikacją MiHome


jarekpr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuje zakupić kamery, ale wybór produktów współpracujących z aplikacją MiHome nie jest łatwy. Jedne Kamery działają, jedne nie.

1.  Yi Home Camera 1,2, - dowiedziałem się ze nie współpracuje z MiHome w PL

2. XIAOMI CHUANGMI 720P Smart Camera IR  -  WHITE  https://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_701750.html
Czy ta kamera będzie działać z MiHome  w PL ?

3. Original Xiaomi 360 Degree Panorama Wireless 1080P Smart IP Camera - https://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_356786.html  
-Czy ta kamera będzie działać z MiHome  w PL ?

4. Original Xiaomi xiaofang Smart 1080P WiFi IP Camera - https://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_620813.html
-Czy ta kamera będzie działać z MiHome  w PL ?

6. Xiaomi dafang 1080P Smart Monitor Camera - https://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_693217.html
-Czy ta kamera będzie działać z MiHome  w PL ?

Bardzo dziekuję za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

2szt DAFANG dziś doszły z gearbest i działają. Żałuje, że xiaofang nie dziala bo ich gabaryt mi odpowiadał.

Z jaką wersją MiHome działają Ci? Od dwóch dni się męczę z podłączeniem kamerki i cały czas nie działa. Moja także jest z Gearbest

Edytowane przez strusiek07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co w końcu polecacie? chodzi mi o kamerkę, która stanie w kuchni na szafce, bo obejmuje od razu przedpokój i nie da się wejść do domu żeby nie wychwyciła ruchu, ma rejestrować obraz podczas nieobecności mieszkańców jako uzupełnienie alarmu, ale ma współpracować z MiHome

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Kamery współpracujące z aplikacją MiHome
  • 2 tygodnie później...

Panowie dziś mi doszła Xiaomi Dafang 1080p i nie chce sie połączyć z MiHome. ver dzisiejsza po updecie 5.0.7

 

Podłączam kamerkę do prądu ,uruchamiam MiHome. Daję "+" i klikam obrazek tej kamerki.

Pokazuje aby wcisnąć przycisk z dołu i czekać na komunikat. Kamerka zagada coś po chińsku to klikam next.

Potem mam pytanie o sieć..wykrywa mi automatycznie klikam Next.

Ręcznie też dodawałem i ręcznie hasło wpisywałem.

Potem jest coś z kodem QR. Mam kod zeskanować czy co?.

Klikam Next...i idą procenty...po dojściu do około 90% wyskakuje że minął czas polączenia...

Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zrobione. Cos tam gada. Dioda miga na niebiesko. Komunikaty mozna na angielski zamienic jakos? Jest przycisk reset?
Dalej przy 90% wywala.
Region mainland china i english jezyk.

Zrobiłem tak.

Odinstalowałem najnowze MiHome...Zainstalowałem z PlayStore 4.2.5 i sie połączyłem.

Po sieci lokalnej super.

Ale jak mam poza domem podglądać?

Co mam w Routerze zmienić?

Dostawc ainternetu mówi że muszę statyczne IP na kamerze ustawic i jakiś port przekierowac...

OK.

Juz mam ogarnięte.

Działa mi tylko po LTE na 3g muli strasznie.

Pytanie.

Apke mam po chińsku. Da się wyłączyć detekcję ruchu? Aby teraz nie śledziła mnie w domu. Tylko jak wychodzę? W sensie wychodzę z domu i coś tam przyciskam i wtedy działa detekcja ruchu...

Dziś po 3g nawet pod LTE w mieście nie idzie podglądać co tam na kamerze.

 

Która kamera jest najlepsza i na 100% dobrze działa w PL i po 3G tez bez problemu. Ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja od około tygodnia mam na jednym telefonie (ASUS ZenFone 2) problem z podglądem z kamery Mi Security 360. Klikam na ikonkę kamery i tak jakby widget kamery startował i się zamykał. I znów widać okienko główne MiHome. Testowałem różne wersje MiHome i na tym telefonie nie działa. Na tym samym koncie, ale innym tel jest ok. Na koncie, któremu udostępniam urządzenie też.
Macie jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...