Jump to content

akslow

Użytkownicy
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

akslow's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

13

Reputation

 1. ciekaw jestem czy jest ATMOS w aplikacji netflix.
 2. pewnie skorzysta. Powoli wszystko robią, żeby klienci spoza CN płacili więcej. Zaczeło się od kamer (blokady regionalne), potem odkurzacze, co kolejne?
 3. o którym piszesz, że nie jest o dwóch ruchomych? jeżeli o hybrydzie Xtech to właśnie oba są ruchome.
 4. Tak w ostatniej wersji. Poprzedni nie mial i musialem edytowac. Widac autor projektu tez przemyslal.
 5. dałem nakrętkę z teflonem (jest na nią miejsce w wersji V6 mocowania). Co do tarczy to skoro koło się blokuje to nie wiem czy jest sens wymiany. Można wtedy dać 10mm większą.
 6. Moze dlatego lepiej przejsc na uklad ktory bez uzycia duzej sily na lince hamuje. Ten nowy sprawia wrazenie lepszej kontroli. Przy hamowaniu na blokowanie kola ma wplyw masa i jak rozkladasz ciezar. Ja zdecydowanie przerzucam ciezar na tyl.
 7. Mam inne odczucia. Tego starego nie szlo tak wyregulowac. Zdecydowanie sila dosicku klocka jest wieksza. No chyba, ze w tym starym mialem klamke zlamac zeby dac ta sile. Dodatkowo w tym klocki lapia symetrycznie z dwoch stron. W oryginalnym jeden klocek jest na stale.
 8. Kiedy nic się nie ugina, Wydruk na PLA 50% infill i wystarcza. Myslalem o ABS, ale nie ma sensu. W ogóle ten hamulec bardzo lekko pracuje. Jednym palcem cięgno zacisku idzie. ten sam co na zdjęciach: https://pl.aliexpress.com/item/32730411690.html
 9. Dziwne, ze montowany pod skosem. U mnie sprawdziło się to mocowanie: https://www.thingiverse.com/thing:3654124 Wreszcie hamulec działa lekko i skutecznie. Przerobiłem na ten zacisk obie sztuki - zona stwierdziła, że jest lepiej i też chce.
 10. ja polecam przedłużkę wentyla z salonu VW: VW 3B0601373A za sztukę zapłaciłem 2,50zł Po odłączeniu kompresora przy wkręconej nie schodzi powietrze, dla mnie to duży plus i można ją wozić ze sobą (ze względu na mały gabaryt)
 11. Z tego co czytałem BMS i BT można wgrać, ale jak przeprogramuje się panel oficjalnym softem przez STLink
 12. Może warto włożyć coś takiego? https://pl.aliexpress.com/item/Opona-rowerowa-liniowej-New-Arrival-2-sztuk-bia-y-MTB-opona-rowerowa-wk-adka-Anti-odporne/32945676213.html Czekam u siebie z włożeniem do pierwszego przebicia.
 13. Walcząc ze wsparciem dźwięku ATMOS przez NETFLIX trafiłem na wtyczkę NETFLIX do Kodi https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=329767 Myślałem, że 4K tylko przez oficjalną aplikację, ale jednak nie. Działa fajnie. W końcu jest automatyczne ustawienie odświeżania i wsparcie ATMOS, czyli coś czego oficjalna aplikacja nie oferowała na naszego Box'a.
 14. Ale o jakie problemy chodzi? Bo nigdzie nie widze niczego nowego.
×
×
 • Create New...