Sign in to follow this  
vdr

Podłączenie Mi Mix do PC

Recommended Posts

Hej.

W pierwszej kolejności oczywiście przejrzałem ten temat - 

Niestety u mnie na telefonie w ogóle nie pojawia się opcja wyboru trybu podłączenia urządzenia. Włączyłem opcje developerskie, debugowanie... Próbowałem różnych sposobów znalezionych w sieci na instalację sterowników od Qualcoma, Xiaomi, USB i bóg wie czego jeszcze. Niestety telefonu zupełnie nie widać na Windows 10 x64. Próbowałem również różnych portów USB. Zainstalowałem PC Suite Chińskie i nadal nie widzi ono telefonu... Szukam rozwiązania problemu, ale w tej chwili nie mam już pomysłu co zrobić aby telefon był widoczny dla Windowsa...

MIUI 8.5.4.0 stabilna
Wersja Androida - 6.0.1 MXB48T

Edited by vdr

Może komuś się przyda.

Problemem był ostatecznie kabel, którego używałem. Na oryginalnym kablu dołączonym do telefonu, PC widzi normalnie telefon jako dysk.

Witam jestem na etapie wgrywania sobie softu z miuipolska gdyż mam global jeszcze crackowany przez gearbest z odblokowanym bootloaderem korzystam z poradniku majsterkowiczu jak zainstalować ten system na moim telefonie czyli Xiaomi mi miX 6/256 jednak nie mogę się połączyć w aplikacji na komputerze MiPCSuite jak podłaczym do usb telefon to aplikacja nie reaguje nie wykrywa telefonu 

Jak masz crackowany to moim zdaniem lepiej wgrać oryginalnego globala, zablokować bootloader przy tym, odblokowac go oficjalnie i potem zainstalować miuipolska. MIUIPolska nie instaluje się przez mipcsuite tylko przez TWRP, a TWRP przez fastboot...

1 minutę temu, Orjon napisał:

Jak masz crackowany to moim zdaniem lepiej wgrać oryginalnego globala, zablokować bootloader przy tym, odblokowac go oficjalnie i potem zainstalować miuipolska. MIUIPolska nie instaluje się przez mipcsuite tylko przez TWRP, a TWRP przez fastboot...

Jak robię tak jak na filmiku majsterpirzu czyli wyłączam telefon po czym trzymam zmniejszanie głośności i power to telefon mi się odłącza z komputera a jak jest na fastboot to jest jako usb do ładowania i nie da się tego zmienić

Pomóż mi żebym zainstalował tego androida 7.0 miuipolska na swój telefon dziś

W sensie...?
Masz fastboot. Czy minimal adb and fastboot wykrywa telefon w tym trybie (komenda fastboot devices)?

szczerze powiedziawszy minimal adb and fastbood pobiera mi się ma 10 gb wiec no a jak trzymam power i zmniejszanie głośności to wyskakuje logo fastboot takie jakie na filmiku

Dnia 30.10.2017 o 17:53, RCreatiVe napisał:

to co to jest

To, co napisał @Orjon, Minimal ADB & Fastboot.

Złota łopata ;p
Po prostu źle źródło, na forum XDA są linki właściwe.

tapnięte z Redmi 4a

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this