Skocz do zawartości

Aktywacja tokenów w Autoryzacje Xiaomi


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

Kilka tygodni temu umyśliłem sobie aktywowanie dwuetapowe, posiedzialem, pogrzebałem, co trzeba, ściągnąłem, aktywowałem i...

Okazało się, że to taki problematyczny szpas, że dałem sobie spokój z dwuetapowym potwierdzaniem tożsamości. Zdezaktywowałem tę możliwość. I jest prościej. Nie muszę przy każdym wejściu na chmurę czy forum xiaomi czy przy przelogowywaniu się gdziekolwiek kombinować, przełączać, mieścić w czasie i używać tokena z aplikacji. Oczywiście przydaje się split screen ale czy rzeczywiście jest sens tak bardzo utrudniać sobie życie?

Jak dotąd nie trafiłem na coś co zmusiłoby mnie do używania dwuetapowej weryfikacji. Dobrze mieć, potrafić ogarnąć ale po wyłączeniu tej opcji z niczym jak dotąd nie miałem problemu.

Poprawcie mnie proszę, jeśli jest to opcja do czegokolwiek niezbędna (Tak wiem, płatności Mi Pay etc ale to wszystko). No może nie dotarłem jeszcze w tak głębokie pokłady MIUI.

;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Chcę włączyć autoryzacje xiaomi. Narysowałem kod i mam informację: "Klucz nie został aktywowany. Przejść do account.xiaomi.com i aktywuj klucz identyfikacyjny". Loguję się i nigdzie nie ma kodu QR. Wszelkie tutoriale odwołują się do starego interfejsu account.xiaomi.com. Nigdzie nie ma tokena!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zawsze wpisywałem numer telefonu i hasło i bez problemu szło,wczoraj po zmianie romu na eu żąda podania hasła,które wpisuję,brak połączenia z netem,jak to obejść?

Już severy xiaomi działają

Powodzenia

Edytowane przez kamil9530
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...