Skocz do zawartości

Aplikacja tryb samolotu dla wybranych


joncodiro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje już od jakiegoś czasu apki która po uruchomieniu dla wybranego numeru będzie sygnał Wyłączonego telefonu - .ze Abonent jest nie dostępny. A inni będą mogli się normalnie połączyć

 

Albo i na odwrót jeden połączy się a reszta tryb samolotowy

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZduneX, nie no, litości. Tylko? Przecież jest milion aplikacji do tworzenia czarnej listy! Chociaż fakt, że systemowa funkcja robi to samo i nie trzeba nic instalować, ale aplikacji jest multum. Trzeba po prostu potestować... 

(nie pamiętam nazw tych apek, bo od lat nie używam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, joncodiro napisał:

Abonent jest nie osiągalny alb coś takiego

To takich nie ma. Te komunikaty są od operatora. Albo masz włączony modem i sieć widzi telefon, albo wyłączony. Nie da się włączyć modemu dla jednego numeru, to nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w note 1s dało się ustawić komunikaty dla dzwoniącego, ustawiłem sobie " nie ma takiego numeru". Teraz już od chyba 4 lat cieszę się tym, że jak wrzucę kogoś na czarną listę to dostaje monit: nie ma takiego numeru. Raczej to nie zależy od telefonu bo teraz urzywam już ok. 2 roku oneplus2, a monit cały czas aktywny.

Wysłane z mojego ONE A2001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w note 1s dało się ustawić komunikaty dla dzwoniącego, ustawiłem sobie " nie ma takiego numeru". Teraz już od chyba 4 lat cieszę się tym, że jak wrzucę kogoś na czarną listę to dostaje monit: nie ma takiego numeru. Raczej to nie zależy od telefonu bo teraz urzywam już ok. 2 roku oneplus2, a monit cały czas aktywny.

Wysłane z mojego ONE A2001 przy użyciu Tapatalka



Kolego a One plus 2 gdzie jest ta opcja żona ma oneplus3 to bym jej to ustawił

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Aplikacja tryb samolotu dla wybranych
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...