TOSO2

AUTORYZACJA XIAOMI

Recommended Posts

Po najnowsze aktualizacji mi3 ukazała  i się aplikacja"autoryzacja" o co w niej chodzi i do czego słuzy.Wchodze w aktywuj klucz a tam pokazuje się zebym zeskanowal kod QR,skad mam go wziasc? 

nie jestem pewien bo nie interesowałem sie tym ale pewnie chodzi o tą 2 etapową weryfikację była o tym mowa w opisie najnowszej aktualizacji

a jak aktywować klucz?  Wchodze na account.xiaomi.com wpisuje swojego meila,na który przychodzi kod,nastepnie jest informacja,ze przyjdzie jeszcze jeden kod na smsa,nr tel poprzedzony+48,jak to ugrysc?

dobra sms z kodem dotarł ale skad mam wziasc ten kod QR?

Po pierwsze poczytaj co napisałem na stronie w moim komentarzu.

Jak dostałeś kod sms to musisz przepisać w odpowiednim miejscu przy 1 etapie weryfikacji na account.xiaomi.com. 

(to pole gdzie jest po prawej przycisk do wysłania sms z licznikiem sekund). Uzywaj Google chrome bo będziesz miał tłumaczenie na bieżąco a strona sama pozostanie na chińskim języku co jest wymagane.

Potem przejdź drugi etap i nie pobieraj apki (bo już masz) i dopiero w 3 kroku masz kod QR który skanujesz w telefonie.

przepraszam ale nie mam pojęcia o jakim komentarzu mowa .Z pierwszym etapem sobie poradziłem i po chińsku.Nie wiem co mam zrobić,zeby przejść do drugiego etapu ?

tak ale w tym drugim etapie nic się nie dzieje,mam na ekranie:xiaomi id,name,nickname,mail,phone,password. Chyba,ze gdzies indzej wlazlem

No jesteś na głównym ekranie. Jeszcze przed etapem 1. Na dole masz przyciski, po środku na dole jest Authentication czy jakoś tak. Na angielskim języku nie ma tej opcji. Tam rozpoczyna się ta weryfikacja.

Wysłane z MI3

Guest
This topic is now closed to further replies.