Skocz do zawartości

MI5C w Polsce użytkowanie - temat ogólny


Zeork

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.09.2017 o 08:06, kamillm napisał:

@wonzki raczej zalecalbym korzystac z tutoriali zawartych na tym forum. Od dłuższego czasu mam takie wrazenie, ze Majster Pirzu ma watpliwa wiedze jesli chodzi o odblokowanie bootladerow oraz wgrywanie romu, raczej zajmuje sie recenzjami telefonow, ale to tylko moje zdanie.

Majster Pirzu pod filmikami podaje linki do tego forum właśnie gdzie jest wszystko dokładnie opisane , generalnie nie mnie oceniać jaką ma wiedze w każdym razie pomaga:)

Dnia 28.09.2017 o 08:54, krainawilka napisał:

A możesz w takim razie zapodać jakiś link, tak jak zrobili to koledzy?

Pod każdym filmikiem są linki między innymi do tego forum gdzie są opisane wszystkie procedury jeśli komuś nie odpowiada filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raczej nie, bo jakiegoś wielkiego spadku baterii nie zauważam, a program "czepia" się każdej aplikacji, która jakąś tam energię pobiera - whatsapp, messenger, facebook itp. Chciałem zmienić poziom wyskakiwania takich powiadomień, lub jakoś to wyłączyć, ale nie potrafię tego namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w telefonie wchodzisz w Ustawienia następnie Powiadomienia i pasek stanu  i tam masz np dp wyboru : Powiadomienia aplikacji gdzie po wejściu wyświetla się lista wszystkich zainstalowanych aplikacji wypierasz tę która Cię interesuje i w zależności od potrzeb modyfikujesz:)
Ok, chyba nadal się nie rozumiemy. Nie chodzi mi o ustawienia powiadomień konkretnej aplikacji, ale o ogólne ustawienie powiadomień dotyczących drenażu baterii. Co z tego że wyłączę wszystkie powiadomienia dla np. Messenegera, skoro nadal będzie wyskakiwało powiadomienie o jego drenażu, a na dodatek nie będę dostawał powiadomień o nowych wiadomościach. To zdecydowanie nie załatwia sprawy.

Wysłane z mojego MI 5C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...