Skocz do zawartości

Xiaomi mi6


Radek86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od prezentacji mi6 minęło już kilka dni i zaczęły się pojawiać smartfony w przedsprzedażach. Tańsze wersje, te w te co mają 64Gb są już na aliexpress w cenie około 500$, na ibuygou 436$ i nawet na allegro w cenie niecałych 2000zł (oczywiście dostawa z Chin).

Powiedzcie mi jak w niedalekiej przyszłości mogą się zmieniać ceny.

Patrząc na cenę Samsunga S8 spodziewałem się wyższej ceny za telefon o podobnych parametrach dlatego szkoda by było przegapić fajną okazję,a ta na igb wydaje się dobra.

I jeszcze sprawa polskiego ROMu. Kiedy się go można spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje że ceny będą spadać.

Co to za pytanie w ogole. Zawsze po premierach ceny są mocno przeszacowane, kupujesz tak naprawdę miejsce w kolejce bo nikt hurtowo na ten moment z resellerow go nie posiada. Trzeba poczekac do wakacji.

Co do Xiaomi.eu to obowiązuje standardowe motto `` Bedzie kiedy bedzie'' ale myślę że w ciągu kilku wydań tygodniowych się pojawi się o to się nie można martwić

 

Wysłano z Redmi Note 4x

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie kupna z Ibuygou kupiłem preorder ale jeśli będę długo musiał czekać to najpewniej będę chciał zrezygnować. Jest to możliwe? na chwilę obecną wiem ze mogę zrobić spór na PayPalu.

Edytowane przez L0R3nz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, L0R3nz napisał:

Ja mam pytanie odnośnie kupna z Ibuygou kupiłem preorder ale jeśli będę długo musiał czekać to najpewniej będę chciał zrezygnować. Jest to możliwe? na chwilę obecną wiem ze mogę zrobić spór na PayPalu.

Jak kupujesz w przedsprzedaży to się godzisz na czekanie, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z konkurencyjnego forum:
"Sprzedaż będzie znów ograniczona, pierwsza partia wynosi zaledwie 80.000 sztuk, a tymczasem na JD.com jest 800.000 zapisów. Upłynie wiele miesięcy zanim telefon będzie dostępny w normalnej sprzedaży. Małe partie znów posłużą firmie za reklamę, znów będzie można poczytać o rekordach sprzedaży trwającej kilka sekund. Do sprzedaży trafi czarny kolor w wersji 64GB . Dla zwykłych ludzi ta sytuacja oznacza wysokie ceny w pierwszych miesiącach"

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...