Jump to content

Xiaomi mi6

Radek86
 Share

Recommended Posts

Witam,

od prezentacji mi6 minęło już kilka dni i zaczęły się pojawiać smartfony w przedsprzedażach. Tańsze wersje, te w te co mają 64Gb są już na aliexpress w cenie około 500$, na ibuygou 436$ i nawet na allegro w cenie niecałych 2000zł (oczywiście dostawa z Chin).

Powiedzcie mi jak w niedalekiej przyszłości mogą się zmieniać ceny.

Patrząc na cenę Samsunga S8 spodziewałem się wyższej ceny za telefon o podobnych parametrach dlatego szkoda by było przegapić fajną okazję,a ta na igb wydaje się dobra.

I jeszcze sprawa polskiego ROMu. Kiedy się go można spodziewać?

Przewiduje że ceny będą spadać.

Co to za pytanie w ogole. Zawsze po premierach ceny są mocno przeszacowane, kupujesz tak naprawdę miejsce w kolejce bo nikt hurtowo na ten moment z resellerow go nie posiada. Trzeba poczekac do wakacji.

Co do Xiaomi.eu to obowiązuje standardowe motto `` Bedzie kiedy bedzie'' ale myślę że w ciągu kilku wydań tygodniowych się pojawi się o to się nie można martwić

Wysłano z Redmi Note 4x

13 minut temu, Radek86 napisał:

Jak co za pytanie? Jakbym wiedział to bym nie pytał :-) nigdy się tym nie interesowałem.

Dzięki za odpowiedzi.

Spoko, jak się nie wie to warto również szukać i czytać, najłatwiej ja nie wiem napiszcie.

Nie chcę już zakładać następnego tematu z Mi6 dlatego zapytam tutaj. 

Gdzie najlepiej teraz kupować?

Ibuygou czy może gearbest, czy też aliexpress? Chciałbym, żeby gwarancja była na 2 lata, najlepiej w Polsce(pewnie tylko ibuygou, ale wolę spytać, bo trochę się pozmieniało od Mi5). 

Ja mam pytanie odnośnie kupna z Ibuygou kupiłem preorder ale jeśli będę długo musiał czekać to najpewniej będę chciał zrezygnować. Jest to możliwe? na chwilę obecną wiem ze mogę zrobić spór na PayPalu.

Edited by L0R3nz

13 minut temu, L0R3nz napisał:

Ja mam pytanie odnośnie kupna z Ibuygou kupiłem preorder ale jeśli będę długo musiał czekać to najpewniej będę chciał zrezygnować. Jest to możliwe? na chwilę obecną wiem ze mogę zrobić spór na PayPalu.

Jak kupujesz w przedsprzedaży to się godzisz na czekanie, proste.

To kupowałes i nie wiedziałeś że jego jeszcze nie ma? W piątek dopiero oficjalnie pierwsza partia ma wejść na rynek. Ale w jakim kolorze będzie dostępny to nie wiem. A Ty jaki kupiłeś?

Wysłano z Redmi Note 4x

Kupiłem czarny 128GB wiem ze go nie maja pytam na zapas. Wiem jak to dział i nie będę czekał miesiącami bo nie dostali takiej wersji. Nie warto moim zdaniem

Edited by L0R3nz

Cytat z konkurencyjnego forum:
"Sprzedaż będzie znów ograniczona, pierwsza partia wynosi zaledwie 80.000 sztuk, a tymczasem na JD.com jest 800.000 zapisów. Upłynie wiele miesięcy zanim telefon będzie dostępny w normalnej sprzedaży. Małe partie znów posłużą firmie za reklamę, znów będzie można poczytać o rekordach sprzedaży trwającej kilka sekund. Do sprzedaży trafi czarny kolor w wersji 64GB . Dla zwykłych ludzi ta sytuacja oznacza wysokie ceny w pierwszych miesiącach"

Wysłano z Redmi Note 4x

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...