Skocz do zawartości

Komputer nie wykrywa telefonu


Kosmaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam problem z wykryciem telefonu przez komputer.
Próbowałem już wszystkich sposobów wymienionych na tym forum i żaden nie pomaga.
Komputer "nie widzi" urządzenia. Próbowałem uruchomić ustawienia USB programem do robienia skrótów (ustawienia włączają się na ułamek sekundy po czym wyłączają i nie mam do nich dalszego dostępu), jednak bezskutecznie. 
Debugowanie USB włączone. Telefon był podłączany różnymi kablami USB, podłączany pod różne komputery i porty, efekt cały czas ten sam: 
nie wyświetlanie urządzenia w moim komputerze /  menedżerze urządzeń, następuje tylko ładowanie telefonu.
Chciałbym uniknąć roota telefonu, gdyż nie chcę pozbyć się gwarancji producenta, a nawet jeśli to nie wiem jak to zrobić.
Proszę o pomoc, Pozdrawiam.

Urządzenie: Xiaomi Redmi 3
Wersja android: 5.1.1 LMY47V
Wersja MIUI: 8.2.1.0 (LAIMIDL)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Sam jestem posiadaczem Lemax'a 2 ale kolega przyniósł mi do zabawy 2 telefony, jeden z nich to redmi 3 pro. Problem jest taki, że telefon jak jest podłączony do ładowarki to cały czas się restartuje po odłączeniu również, aż do wyładowania baterii. Nie znam historii telefonu co z nim było robione wcześniej. Mam spróbować go uruchomić. Pobawiłem się trochę i niestety nic sam nie wymyśliłem, spróbowałem parę poradników z youtube i również nic. Zastosowałem się do wskazówek z tego forum i nadal nic. Cały czas się restartuje sam do poziomu fastboot z króliczkiem na ekranie i gaśnie, i znowu się załącza i tak w kółko. Nie działają żadne kombinacje opisane na forum z przyciskami vol+ i vol- oraz power. Zrobiłem kabelek wg wskazówek i jedyne co to z podłączonym kabelkiem wyświetlacz robi się czarny i gaśnie dioda ładowania tak jak powinna, ale natychmiast po podłączeniu prawidłowego kabla telefon restartuje się i dalej robi to samo. Może ktoś mi podpowie co i jak ? Jakieś pomysły ? Kiedyś bym pewnie przysiadł i jeszcze spróbował, ale teraz żona, dwójka dzieci i chciałem zrobić przysługę koledze. Dodam, że drugi telefon to redmi 4 note i on akurat wcale się nie włącza, nie ma żadnej reakcji po podpięciu pod komputer, więc nie mam pojęcia co tam może być. Za wszelką pomoc dziekuję z góry i liczę na zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam problem mam taki iż nie mogę się połączyć z żadnym komputerem w domu żadnym kablem USB. Przeszukalem cały Internet i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy, debugowanie USB włączone, podpinam telefon pod lapka to tylko się ładuje nie mogę zmienić na MTP-PTP tylko ladowanie. Gdy nacisne napis ładowanie by zmienić wchodzi mi automatycznie w menadżera baterii. Pomocy miał ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...