Skocz do zawartości

Poszukiwani Beta Testerzy dla MI2/MI2a/MI2s !


kulig007

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko padło na stronie MIUI

 

http://en.miui.com/thread-20241-1-1.html

 

 

Tylko to co mnie zszokowało, to baza Androida.... Będzie nadal 4.1.1 ?!?!?!?  :???:  :shock: 

Skończyli im się beta testerzy ? Mi2 będzie nadal śmigał na JB ? Jakiś żarcik z ich strony ?

Czy też to mega super hiper ściśle tajne testy KitKata, pod kryptonimem "MIUI V5 based on Android 4.1.1"

 

Jak można to zrozumieć ? Nie to żebym panikował, tylko to dziwna informacja.

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę... To pieprzony ponury żart. Jeżeli nie zaktualizują do 4.4 to będzie mój ostatni sprzęt od Xiaomi. Nie lubię, gdy zmusza się do kupna najnowszego sprzętu, kiedy model starszy nadal jest potężny konfiguracją, której gry i programy nawet nie wykorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, nie wiem o co im chodzi... :???: Jak można robić beta testy jeszcze na Jelly Bean, zamiast na KitKat'cie i na V5, zamiast na V6... :mad: Nawet nie mam zamiaru brać udział w tych testach, jeśli byłby to Andek 4.4 lub MIUI V6 to bez zastanowienia bym się zgłosił  :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście ja też daję sobie na luz. Miałem się tak dla hecy zgłosić. Ale jeszcze raz przeanalizowałem, zobaczyłem,że to 4.1.1 i DO WIDZENIA.
Testować coś na czym już śmiga się od kilku doooobrych miesięcy - niepojęte.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Acid, ale co oficjal to oficjal. Ivan zrobił KAWAŁ dobrej roboty i na prawdę dzięki mu za to. Powiem Wam - że to najprzyjemniejszy Android z jakim można mieć doczynienia - ale nie zdzierżę jeżeli firma pójdzie śladami Szajsunga czy innego dziadostwa i zacznie rezygnować ze wsparcia dla nieco "starszego" sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się spinacie, przecież już zostało powiedziane, że 4.4 nie przyniesie art (w miui) i wcale specjalnie nie zwiększa wydajności co widać po mi3. Jedyne co odczuwalnie zyskacie na 4.4 to możliwość instalacji aplikacji wymagających wyższego api.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Ja nie widzę do dziś... Założe się ze v6 będzie wyglądac zupełnie inaczej, niż miui dla tabletow.

MiuiV5/Nexus5

Po pierwsze MIUI nigdy ale to nigdy o v6 nic nie powiedziało. Nie znajdziesz ich wypowiedzi na ten temat. Nawet przy wydaniu MIUI na N7 nie chwalili się o v6. O MI2 też MIUI nigdy nie pisało wprost, że dostanie v5 4.4. To co my wiemy obecnie pochodzi z przypuszczeń i jakichś tam przecieków. Ja tez na początku myślałem, że v6 będzie nową generacją i systematycznie będą to wdrażać. Teraz jakiegoś powodu v6 jest dla tabletu. A v5 dostaje 4.4.2. Gdybym miał znowu przypuszczać to sądzę, że oni najpierw zmienią bazy na 4.4.2 - stąd N5 i MI3 a potem w swoim czasie dadzą MIUI v6 jak już będzie dopracowany. Moim zdaniem jeśli telefony dostaną v6 to właśnie z takim wyglądem jak jest obecny dla N7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przypuszczeniem znowu?? Przecież na stronie jest mój post ze screenami z v6. V6 istnieje na Nexusie 7. Koniec tematu. Dziwne są wypowiedzi ludzi bo wystarczy pobrać rom dla N7 i zobaczyć build.prop, tam jest napisane jakie to MIUI.

4.4 na Mi3 jest ok. Używam na co dzień. Jest jeszcze bug graficzny ale pomaga włączenie Disable HW Overlays.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...