Skocz do zawartości

Brak wibracji, brak powiadomień na zablokowanym ekranie


toom16

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
@ash1970 ja też chętnie zmienię na niego, pod warunkiem że reszta działa.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Proszę sobie poczytać o wersji w dziale z aktualizacjami ,ja nie mam żadnych problemów, ale może ze wszystkiego nie korzystam

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa zasysa wsio ale nie umie spawdzic md5 sum,
Jedna metoda sciagasz plik jest podana suma kontrola, wiec porownojesz zevstrona

Послано из Mi5s плюс

http://onlinemd5.com/
2 metoda to sciagniecie aplikaci romtoolbox z GP i tak
https://framapic.org/6yecsn3ACr8z/RrWEcjP6UQly i musi sie zgadzac suma, bo jak nie nie instaluje

Послано из Mi5s плюс

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Rozwiązanie:

Problem występował dla zablokowanych alikacji, gdy jest włączona blokada ekranu: 
ustawienia>blokowanie aplikacji> odznacz aplikacje, dla których nie ma powiadomień.

Xiaomi jest strasznie zabugowany. Problemów z ustawianiem trybu cichego, wibracji, powiadomień z aplikacji jeszcze nigdy nie miałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pawel_/)~ napisał:

odznacz aplikacje, dla których nie ma powiadomień.

Xiaomi jest strasznie zabugowany

Ale to nie bug, tylko ustawienie. Jak masz zablokowany dostęp do jakiejś aplikacji, to wyłączenie jej powiadomień na ekranie blokady ma sens. Tryb cichy i Nie przeszkadzać to też dwie różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również mam problem z opóźnionymi powiadomieniami z messengera, whatsappa. Czasami przychodzą od razu ale często po kilku minutach lub w chwili odblokowywania ekranu. Zaaktualizowalem MIUI do wersji Global Stabilna 9.1.1.0 Android 7 (udało mi się po zmianie regionu na Niemcy, w Polsce było 8.5 Android 6) jednak problem nadal występuję. Ma ktoś jakieś pomysły? Dodam, że wszystkie uprawienia, ustawienia powiadomień robilem jak radzili na forach ale nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tryb cichy i Nie przeszkadzać to też dwie różne rzeczy.


Niby różne ale prawie podobne w jednym i drugim nie ma wibracji wczoraj sprawdzalem.
Tryb cichy wyłącza dźwięk połączeń i powiadomień, ale zostaje dźwięk alarmów.
W trybie nie przeszkadzać można samemu skonfigurować w opcjach co ma wyciszac a co nie, niestety pomimo włączonych wibracji i tak ich nie ma.
Chcesz wibracje porostu z panelu głośności wyciszac przesuwając suwak głośności połączeń i mediów do końca ale tak żeby nie włączył się tryb cichy i wibracje działają na połączeniach i sms.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=44364]marioforever[/mention] W trybie cichym wibracje powinny być, jak w ustawieniach, dźwięki i wibracje zaznaczy się wibracje w trybie cichym. Te tryby to różne rzeczy, ale jak widać nie zawsze działają tak jak powinny.
No właśnie u mnie nie działały po mimo zaznaczonej opcji wibracji.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.01.2018 o 23:36, wazon91 napisał:

Również mam problem z opóźnionymi powiadomieniami z messengera, whatsappa. Czasami przychodzą od razu ale często po kilku minutach lub w chwili odblokowywania ekranu. Zaaktualizowalem MIUI do wersji Global Stabilna 9.1.1.0 Android 7 (udało mi się po zmianie regionu na Niemcy, w Polsce było 8.5 Android 6) jednak problem nadal występuję. Ma ktoś jakieś pomysły? Dodam, że wszystkie uprawienia, ustawienia powiadomień robilem jak radzili na forach ale nic nie pomaga.

Hahaha, miałem ten telefon jakoś w wakacje i pozbyłem się właśnie z powodu problemu z powiadomieniami, nie zdzierżyłem że powiadomienie o wiadomości przychodziło po 5 minutach , teraz trafiło się promo i kupiłem 3/32 za 350 żeby przekonać się że powiadomienia dalej nie działają , ja nie wiem że ten telefon jest taki popularny i nikt tego nie zauważa albo to z moimi coś nie tak xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...