mudol

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About mudol

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi 4x
 1. Chyba nie rozumiem, a jak mają Ci działać na trybie "nie przeszkadzać"? Skoro ten tryb chyba wyłącza powiadomienia?
 2. mudol

  Problemy z baterią

  Też się zastanawiam po co ludzie w nocy mają włączony net, chyba, że na nockach w fabrykach robicie. Kładę się spać i wyłączam neta (gsm,wifi), tel ładuję w poniedziałki i w piątki.
 3. mudol

  Szkło hartowane Redmi 4X

  Ciekawa sprawa, aż chyba kupię sobie to białe bo fajnie wygląda, ale właśnie przeglądam jego komentarze: 11 sie 2017 Xiaomi Redmi 4X etui NeVi + SZKŁO CAŁY EKRAN(6877856566) "Xiaomi Redmi 4X Etui dobre, szkło to porażka. Zakupiłem jedno na cały ekran. Po założeniu szkło odstawało na rogach. Po kontakcie ze sprzedającym zstało mi wysłane nowe szkło które tak jak poprzednie odstawało. Rogi nie posiadają kleju, szkło bardzo słabej jakości. Jak by tego było mało sprzedawca dodał mnie nie wiedzieć czemu do czarnej listy... Nie Polecam." Więc trudno powiedzieć czy rzeczywiście jest takie super, ale koszty nie duże więc może ktoś się skusi i oceni?
 4. mudol

  Szkło hartowane Redmi 4X

  Też mam te etui od paru dni ale zdecydowanie tańsze;) Jak narazie jest ok, wczesniej miałem skórzane, które bardzo dobrze chroniło, ale przez to tel dwa razy grubszy i dłuższy no i otwierane było na dół a nie do góry więc utrudnione było używanie. Teraz z tym gumowym chyba lepiej, mi czytnik palca dobrze działa, natomiast jest problem z jackiem 3.5 audio, trzeba dobrze wsadzić aby do końca weszło (skorzajenia na bok).
 5. 8.2.10 global, sieć orange, takie problemy nie występują.
 6. mudol

  Bateria w Redmi 4x

  I o 1/3 jest tańszy więc chyba same plusy? Ale muszę przyznać Ci rację, mnie też SOT nie powala jako miarodajną statystykę, dla mnie miarodajne jest jak często muszę ładować telefon, nikt nie korzysta w 100% w ten sam sposób więc SOT może być mylny. Ładuję średnio co 4 dni (wifi,net, zdjecia, yt, fb, twitter) i dla mnie to wystarczy.
 7. mudol

  Chmura/Konto Xiaomi

  @latet ok dzięki, o to chodziło, choć trudno było tam trafić, a jeszcze trudniej domyśleć się, że po wejściu w listę kontaktów, trzeba na którymś numerze przytrzymać wybieranie aby się pojawiła opcja do zaznaczania kontaktów;)
 8. mudol

  Chmura/Konto Xiaomi

  Ja mam inny problem, nie skopiowało mi kontaktów na chmurę, w opcjach mam włączone synch kontakty, wszystkie inne rzeczy są zsynchronizowane, czy problemem jest to, że kontakty mam czytanez karty sim a nie z telefonu? W jaki sposób przekopiować numery z sim do telefonu?
 9. mudol

  Pytania odnośnie 4x

  Ja też potwierdzam, że rozmowy są bardzo wyraźnie i głośne, w porównaniu z moim starym telefonem jest wielka poprawa, aż się dziwię skąd u was takie problemy.
 10. mudol

  Redmi 4x przegrzewa się ???

  Tak naprawdę to trudno nazwać, że 37 stopni to jakieś przegrzewanie, granie w gry lub korzystanie z megaprocesożernych aplikacji będzie produkowało ciepło, a gdzieś to ciepło musi uchodzić. Nie wiem jak ten tel się zachowuje podczas upałow, bo sam mam go dopiero tydzień a już upałow raczej nie będzie. Pamiętaj, że to telefon za ~600zł, gdzieś te "błędy i ograniczenia technologiczne" musiały zaistnieć.
 11. mudol

  Redmi 4x przegrzewa się ???

  Ale co to oznacza, że się nagrzewa? Piszcie konkrety to będziecie otrzymywać konkrety. Ja mam od tygodnia, codziennie yt, fb, zdjęcia, filmy, dzwonienie i nie mam żadnego problemu z jakimkolwiek nagrzewaniem, wczoraj testowany yanosik i też żadnych problemów. W gry nie gram bo to jest telefon a nie konsola. global 8.2.10
 12. mudol

  Bateria w Redmi 4x

  Za mną pierwsze ładowanie do pełna i pierwsze rozładowanie, ładowanie było w piątek, dziś leci 4 dzień i jeszcze 10%, jak na razie jestem zadowolony z tel i baterii.
 13. mudol

  Redmi 4x siglo.pl 640zł

  Witam, ktoś kupował w tym sklepie? http://siglo.pl/smartfon_xiaomi_redmi_4x_-_3_32gb_czarny_eu.html Właśnie kupilem, w sumie pierwszy raz słyszę o tym sklepie, ale jest gwarancja 2 lata, wersja europejska 3/32