Skocz do zawartości

fx.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z góry uprzedzam że to moje pierwsze zakupy z Chin. Przeanalizowałem różne trackingi występujące u innych użytkowników i jak do tej pory nie znalazłem takiego który pokrywałby się z moim. Problem w tym że paczka już z tydzień utknęła na pewnym etapie, i nie za bardzo wiem czego się dalej spodziewać i co dalej robić.

Telefon to Xiaomi Redmi 4 Pro, zamówiony na Goldwayu.

Tracking - 994469530894 - https://alipaczka.pl/?track=994469530894

 

 

AliPaczka.pl - Śledzenie przesyłek - https___alipaczka.pl__track=994469530894.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jeszcze co się przejmować, poszła do ciebie paczka, troszkę inną trasą niż zazwyczaj, czyli Chiny-Francja-Niemcy-Polska. Twoja poszła z Chin a 9.03 dotarła do Estonii i tego dnia wyszła, zapewne już do Polski. Przesyłkę sobie zobacz na www.17track.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też czekam na info bo zamówiłem aż 4 redmi 4 pro :P

 

Dnia 15.03.2017 o 21:19, wojtekmarchewka napisał:

Nie masz jeszcze co się przejmować, poszła do ciebie paczka, troszkę inną trasą niż zazwyczaj, czyli Chiny-Francja-Niemcy-Polska. Twoja poszła z Chin a 9.03 dotarła do Estonii i tego dnia wyszła, zapewne już do Polski. Przesyłkę sobie zobacz na www.17track.net

a jak na 17 track nie idzie znaleźć mojej paczki, ale za to na alipaczka coś tam widać to jest realne? 

nr trackingowy: 994477610641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, r00baq napisał:

ja też czekam na info bo zamówiłem aż 4 redmi 4 pro :P

 

a jak na 17 track nie idzie znaleźć mojej paczki, ale za to na alipaczka coś tam widać to jest realne? 

nr trackingowy: 994477610641

Tak, czasami na 17 track, śledzenie pojawia się po kilku dniach, albo ma jakiś błąd i nie wskaże w ogóle, gdzie jest paczka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!
Drodzy klienci,
Z przykrością informujemy, że przesyłka seller's shipping method(Eu Express) nie chroni już od opłat celnych.

Wszystkie zamówienia złożone od dnia dzisiejszego, wysłane za pomocą tego rodzaju wysyłki mogą zostać obciążone podatkiem VAT, którego kosztami obciążony może zostać następnie klient

Na naszych aukcjach zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wysyłki "seller's shipping method"(Eu Express)

Zamówienia złożone do dnia dzisiejszego (23.03.2017) wciąż pozostają pod ochroną, ewentualne nalezności celne opłaci sklep Goldway.

Jednocześnie informujemy, że pracujemy nad tym aby znaleźć nowy sposób wysyłki BEZ VAT dla klienta . Poinformujemy gdy taki rodzaj wysyłki będzie dostępny ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, AdamKli napisał:

UWAGA!
Drodzy klienci,
Z przykrością informujemy, że przesyłka seller's shipping method(Eu Express) nie chroni już od opłat celnych.

Wszystkie zamówienia złożone od dnia dzisiejszego, wysłane za pomocą tego rodzaju wysyłki mogą zostać obciążone podatkiem VAT, którego kosztami obciążony może zostać następnie klient

Na naszych aukcjach zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wysyłki "seller's shipping method"(Eu Express)

Zamówienia złożone do dnia dzisiejszego (23.03.2017) wciąż pozostają pod ochroną, ewentualne nalezności celne opłaci sklep Goldway.

Jednocześnie informujemy, że pracujemy nad tym aby znaleźć nowy sposób wysyłki BEZ VAT dla klienta . Poinformujemy gdy taki rodzaj wysyłki będzie dostępny ponownie.

I w piz...u misterny plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...