Jump to content

r00baq

Użytkownicy
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

r00baq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Cześć. Odebrałem swój redmi 4 pro. Będę miał kilka innych telefonów redmi 4 pro do porównania w weekend ale już wiem że w moim w przypadku jak mam rozmowę na głośnomówiącym to rozmówca mnie słyszy z mocnym pogłosem. Właśnie wyłączyłem ok Google, choć chciałbym go używać, ale rozmowy ważniejsze. Zobaczę czy jest poprawa. Mam tylko pytanie czy ktoś miał podobny problem.? I czy udało się rozwiązać w ogóle wam jakieś opisywane problemy z mikrofonem?
 2. a ja od partnera goldway dostałem dziś jeszcze taką informację: "Witamy! Na aukcji Xiaomi Redmi 4 Pro jest informacja, że na magazynach są dwie wersje tego urządzenia, wysyłamy w zależności od dostępności. Co do włączanego telefonu - tak robimy to sprawdzając czy urządzenie działa przed wysyłką. Nie wysyłamy urządzeń używanych lub ze zwrotów." Więc chyba spoko.
 3. @tpawel czyli nie ma się co martwić ? podziałać na globalu, poczekać na sms z pozwoleniem na oblokowanie bootloadera i wgrać xiaomi.eu? czy bawić się w jakieś reklamacjie itp? po prostu nie wiem co to za telefon, bo nawet takiego nie można było zakupić z aukcji goldwaya.
 4. spoko, słyszałem że xiaomi eu dość dobrze chodzi, ale na globala też nie narzekają. Myślę o wgraniu xiaomi.eu, czekam na odblokowanie, ale czy mogę już bezpiecznie używać teleofnu ?
 5. siema, ja odnawiam temat, zamówiłem 4 sztuki u goldiego tego samego telefonu redmi 4 pro wszyskie w kolorze złotym - czyli przód i tył złoty. Jeden z nich przyszełd właśnie od frontu biały, z tyłu złoty. Pozostałe wszystkie złote. poza tym ten jeden był wcześniej uruchamiany, bo po włączeniu przeszedł do pulpitu. pozostałe 3 trzeba było skonfigurować (kraj, język, połączenie sieciowe itp.). czy to jest jakiś repaired albo ktoś w nim coś gmerał ? czy to jakaś inna wersja redmi 4
 6. ja zapłaciłem za telefon 14 marca, a otrzymałem 28 marca
 7. siema, od goldiego właśnie dostałem 4 sztuki redmi 4 pro dla rodzinki, wszyscy mają wersję MIUI Global 8.1 | Stabilna 8.1.2.0 (MBEMIDI), czli oryginał. rozumiem że można spokojnie używać fona bez obawy przed jakimiś bugami itp.? ew w przyszłości wgrać xiaomi.eu bo wystąpiliśmy już o odblokowanie bootloadera..
 8. Siemka, ja miałem taką samą informacje. Wpisz same imię które podałeś przy zakładaniu konta xiaomi. Bez nazwiska. U mnie zadziałało.
 9. Tu ktoś coś pisał o problemach z mikrofonem. Poczytajcie może się przydać, nie wiem
 10. ja też czekam na info bo zamówiłem aż 4 redmi 4 pro a jak na 17 track nie idzie znaleźć mojej paczki, ale za to na alipaczka coś tam widać to jest realne? nr trackingowy: 994477610641
 11. Siema, występować o pozwolenie na odblokowanie bootloadera zanim jeszcze telefon przyszedł? Zamówiłem i opłaciłem redmi 4 pro od goldwaya 14 marca. Dziś 15. Juz ktoś tak robił z tego co mi się zdaje. Jest sens?
 12. Sory. A pakowane w 3 oddzielnych paczkach? Płaciłes 3x sellers shipping method ? @Artur Zaborowski i jak, poradziłes sobie z problemem?
 13. O lol... Można się jakoś zabezpieczyć za wczasu przed takim kurierem jak się zamówilo paczkę u goldwaya?
×
×
 • Create New...